Özmen Kara’ya Burun Ameliyatı Oldum

Ameliyat fotolarında hatlar keskin ve sivri görünüyor ama öyle değil normal olması gerektiği gibi yapıyor
Yok ameliyat bittikten sonra böyle kızlar paylaşım yapmış ya orda çoğu öyle 1-2tane var çok güzel ama diğerleri hep sivri fotograflarda gelende daha büyük çıkar burun. Gerçi hoş kendi doktorumda hiç ama hiç memnun değilim. Şimdiki aklım olsa ikisinide gitmezdim Özmen Kara gidecek olsam bu resimdekiler gibi istemiyorum bukadar sivri burun istemiyorum diye tembih ederdim eğer 2.şansım o olsa

Çok teşekkür ederim, artmış baya evet duymuştum fiyat verirken. 16-22 arası demişti asistanı bana hocayla konuşunda kendisi net fiyat veriyor. Pazarlık vs yapmadım çünkü diğer doktorlara göre çok çok uygunmrrhaba

Merhaba...bir sıkıntı var mı? Süreç nasıl gidiyor?

1 yıl önce nefes problemim ve deviasyonum olduğu için Özmen Bey’e rinoplasti ameliyatı oldum. Çok fazla doktor araştırmama rağmen sadece Özmen Bey ile ön görüşme sağlamıştım. Özmen Bey’in pozitif enerjisi, bilgisi ile verdiği güven duygusuyla başka doktorlar ile görüşme ihtiyacı hissetmedim. Ameliyat hakkında çok korkularım vardı ancak en ufak bir ağrı morarma şişlik olmadı. Özmen Bey’i gözüm kapalı tavsiye edebilirim. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

Şimdi kardeşim içinde şubat ayının 20 sinde ameliyat günü var onunla alakalı sonuçlarıda yine buradan sizinle paylaşacağım.

X