Ozon enerjisi ile çatlak onarımı ve karın germe

xtweety

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
41
23
24
Bu şekilde bazı reklamlar çıkıyordu karşıma pek inanmadım fakat bir işletmenin öncesi sonrası fotoğrafları ve videolarını görünce ister istemez meraklandım ( inandırıcı duruyor gerçekten). Bu yöntemi de çatlak için öneren bir çok yazı okudum. Gerçek gibi görünüyor fakat gerçek olamayacak kadar zor sanki. O kadar inanıyorum ki geçmeyeceğine çatlakların.. Acaba duyan gören var mı fikir sahibi olan?
İstanbul ataşehirdeymiş gördüğüm işletme. İsmini vermiyorum belki yasaktır diye.

Son düzenleme:
Sanırım bu konuda inancımızı artık kaybettik. Hiç bir işlemden sonuç alamıyoruz. İsim verebilir misin kontrol edeyim bende

Burayı daha önce görmüştüm. Plazmapen ile işlem yapıyorlar. Ben trendyoldan aldım plazma pen catlaga bir işe yaramadı ama dizim de yara izi kalmıştı faça gibiydi onu tek seferde geçirdi. Bide iz kalıyor bu uygulamalardan sonra yapılan bölge kahverengi oluyor. Burda deneyenler de vardı plazma pen diye aratıp bulursunuz. Bende bir işe yaramadı

Burayı daha önce görmüştüm. Plazmapen ile işlem yapıyorlar. Ben trendyoldan aldım plazma pen catlaga bir işe yaramadı ama dizim de yara izi kalmıştı faça gibiydi onu tek seferde geçirdi. Bide iz kalıyor bu uygulamalardan sonra yapılan bölge kahverengi oluyor. Burda deneyenler de vardı plazma pen diye aratıp bulursunuz. Bende bir işe yaramadı
Lekeleriniz ne kadar sürede geçti benim 7 ay oldu bitmedi tamamen

X