pabya kendi diyetine başlıyor...

PABYA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
325
0
slm herkese bende 3 yıldır kilo ile başı belada olan biriyim.şuanda 87 kiloyum.
1 yıldır kafaya koyduğum bir diyet var ama bir türlü yapamamıştım,karar verdim 1 ay boyunca yapcam her gün aynı şeyler

sabah ilk iş 2 bardak su
1tabak acılı yoğurt
arayla 2salatalık
öğlen.100gr haşlanmış makarna
1tabak acılı yoğurt
akşam.bol yeşillikli salata,meyve aşırıya kaçmadan
gün boyunca 3litre su
2bardak yeşil çay
40 dk yürüyüş
temmuz ayını böyle geçirmeyi düşünüyorum,gelin sizde kendi diyetlerini burda paylaşın birlikte zayıflamaya çalışalım.

cumadan cumaya tahtılcam demiştim ama gine dayanamadan,ben dayanamam her sabah tartılıp yazacam.
güne 2bardak ılık suyla başladım
20dk koşu bandında yürüş
şimdi pul biberli yoğurdumu hazırlayacam.
şimdilik hiç arkadaşım yok ama zamanla olacak.
01.07:86.800

Son düzenleme:
Selam canım =)
Bende 87-89 kilo civarlarındayım ama tartılmak istemiyorum..
Bugün 1 temmuz,temmuz ayında beslenme programımı inşaallah hiç bozmıcam.
Diyetisyene gitmiştim işte o beslenme programlarım duruyo ..
İnşaallah başarıcam,arada yazarım sana canım..
RABBİM yardımcımız olsun inşaallah.

acılı yogurt ne ki ?
ne işe yarıo ?
kusura bakmayın merak ettim :18:

canım merhaba,
bende bu tarz bir başlık açmayı düşünüyordum çok isabet olmuş. aynı kilodayız bende bu sabah tartıldığımda aynı çıktım. senin boyun kaç acaba? Diyet yolculuğuna bende varım bende bugün başladım diyete. hatta akşam resim koymayı bile düşünüyorum buraya. her hafta da revize ederim. kilolarımızı takip edelim bence motivasyon olur ne dersin :KK71:

Selam canım =)
Bende 87-89 kilo civarlarındayım ama tartılmak istemiyorum..
Bugün 1 temmuz,temmuz ayında beslenme programımı inşaallah hiç bozmıcam.
Diyetisyene gitmiştim işte o beslenme programlarım duruyo ..
İnşaallah başarıcam,arada yazarım sana canım..
RABBİM yardımcımız olsun inşaallah.
amin inşallah başaracağız,beklıyorum haberlerini.
acılı yogurt ne ki ?
ne işe yarıo ?
kusura bakmayın merak ettim :18:
yoğurdun içine bol pul biber atıp yiyorum.acı metabolizmayı hızlandırıyor.
yoğurduda diyetlerde çok öneriyorlar,bende ikisini karıştırıp yiyiyorym

canım merhaba,
bende bu tarz bir başlık açmayı düşünüyordum çok isabet olmuş. aynı kilodayız bende bu sabah tartıldığımda aynı çıktım. senin boyun kaç acaba? Diyet yolculuğuna bende varım bende bugün başladım diyete. hatta akşam resim koymayı bile düşünüyorum buraya. her hafta da revize ederim. kilolarımızı takip edelim bence motivasyon olur ne dersin :KK71:
yaş 30 boy 168 bende resim atmayı düşünüyorum,bakalım yapa bilirsem atcam.

yaş 30 boy 168 bende resim atmayı düşünüyorum,bakalım yapa bilirsem atcam.

bende yaş 32 boyum 172 cm . benim hedef 55 olmak. ilk olarak 40 günde 10 kilo vermeyi hedefliyorum. sonra yine 40 günlük bir sürede bir 10 daha vermek böyle böyle gitsin istiyorum eşimin doğumgününde ona yeni bir eş hediye etmek istiyorum.imajımı falan herşeyimi değiştiricem. şimdilik niyetim bu umarım yılmam çünki motivasyonu çabuk yiten biriyimdir. eğer istersen bu yola birlikte çıkalım. hedef kilolarımıza birlikte gelelim.

cumadan cumaya tahtılcam demiştim ama gine dayanamadan,ben dayanamam her sabah tartılıp yazacam.
güne 2bardak ılık suyla başladım
20dk koşu bandında yürüş
şimdi pul biberli yoğurdumu hazırlayacam.
şimdilik hiç arkadaşım yok ama zamanla olacak.
01.07:86.800

Bana kalırsa 5 gün arayla tartıl kendimden biliyorum hergün tartılınca ve tartıda eksilme göremeyince insanın morali bozuluyorz. Yesem de yemesemde aynı kilo diyip rejim bırakılabiliyor. Şayet sende nasıl bilmem ama bende öyle :) Bende bugün itibariyle tekrar başladım ve ayın 7 sinde tekrar tartılcam bakalım inş. hepimiz verebiliriz.

bende yaş 32 boyum 172 cm . benim hedef 55 olmak. ilk olarak 40 günde 10 kilo vermeyi hedefliyorum. sonra yine 40 günlük bir sürede bir 10 daha vermek böyle böyle gitsin istiyorum eşimin doğumgününde ona yeni bir eş hediye etmek istiyorum.imajımı falan herşeyimi değiştiricem. şimdilik niyetim bu umarım yılmam çünki motivasyonu çabuk yiten biriyimdir. eğer istersen bu yola birlikte çıkalım. hedef kilolarımıza birlikte gelelim.
tamam canım benim hedefim 65 olmak bu sefer olacak artık kilolardan bıktım.
Bana kalırsa 5 gün arayla tartıl kendimden biliyorum hergün tartılınca ve tartıda eksilme göremeyince insanın morali bozuluyorz. Yesem de yemesemde aynı kilo diyip rejim bırakılabiliyor. Şayet sende nasıl bilmem ama bende öyle :) Bende bugün itibariyle tekrar başladım ve ayın 7 sinde tekrar tartılcam bakalım inş. hepimiz verebiliriz.
dayanamıyorum tatlım,kendimi hep sabah ilk iş tartıda buluyorum.

tamam canım benim hedefim 65 olmak bu sefer olacak artık kilolardan bıktım.

dayanamıyorum tatlım,kendimi hep sabah ilk iş tartıda buluyorum.

5 gün sonra daha çok verdiğini görünce insan daha mutlu oluyor emin ol :) Hergün farklı oluyor sonuçta midenin şişkinliği, tuvalete çıkamama falan. Bide demlik poşet çaylar var içinde kiraz sapı olanları çıkarmışlar. Onu tavsiye ederim bayağı yardımcı oluyor :)

tamam o zaman her cuma kilo bildirimi yapalım.
şimdiye kadar yoğurt 2 salatalık 1.5 su 1bardak yeşi çay içtim.

Süper :) Salatalık cidden çok faydalı ben bir hafta sıkı diyet yapıp iki hafta falan korumaya gidiyorum. Uzun süreli diyetlerden sıkılıyorum. Salatalık yiyerek bir haftada 3.5 kilo vermiştim :) Bol su şart tabi bide

ilk günü kazasız bitirdik.inşallah bu azmim sonuna kadar devam eder.

allah hepimizin yardımcısı olsun bende ramazana kadar cok sıkı diyet yapıcam ramazanda bu kadar kilo werilmez cnkü

X