Palette sonbahar kızılı sac boyasi kullanan

Sivasli588

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2020
11
4
27
Arkadaslar merhaba saclarimi palettenin sonbahar kizil rengine boyayacagim ama saclarim siyah bir kere kahverengiye boyadim acici kullanmadim hicbir ise yaramadi kizila boyarken sacima acici kullanmalimiyim birde bir paket yetiyormu

Çok saç boyamış biri olarak senin gibi siyahtan sonbahar kızılına dönmek istedim ama açıcı kullanmak zorunda kalıyorsun çünkü siyahın üzerine herhangi bir boya tutmuyor önce saç rengini kırmak için başka Bi renge boyadım ama maalesef siyahı açıcı dışında hiç birşey açmıyor. Nacizane tavsiyem yapmaman yönünde çünkü fazlasıyla yıpratıyor. Ama diyorsan ki ben yapacağım saçın aşırı kısa değilse 2 kutu açıcı 2 kutu boya alman gerekiyor. Saçını yakmamak için çok dikkatli olmalısın ben şimdiye kadar hiç yakmadım ama çok dikkatliydim. Ve açıcıyı sürerken ilk diplere sürme sakın. Başka bir sorun olursa her türlü yardımcı olurum boya konusunda baya tecrübem var

Ben kendi saç rengimin üzerine boyamıştım extra açıcı kullanmadan ama saçlarım boyasız ve sağlıklı halindeyken kızıla geçiş yaptım memnun kaldım orta tonlarda bir renkti zaten renk anca oturuyor 3.boyamada falan, tam bir buçuk aydır boyamadım işte dün çekilen bir foto bu şekilde son hali...igora kızıl saç boyasına geçecegim daha kaliteli hem biraz daha açılsın ve canlı dursun istiyorum🌺

Eklentiler

• 1590C2D7-CAE6-4B54-9913-837E80CFEAB3.jpeg
    1590C2D7-CAE6-4B54-9913-837E80CFEAB3.jpeg
    261,4 KB · Görüntüleme: 102
Uzun süre palette sonbahar kızılı kullandım cok guzel bir renktir. Ama siyah saçın üstüne tutmuyor koyu kızılla bakır arasi tuhaf bir renk alıyor. Once palette yogun renk aciciyla birz aç saçlarını sonra sonbahar kizili kullan cok güzel tam kapaktaki renk oluyor

X