Saç Rengi ve Saç Boyama Palette yoğun açici ve kolesyon yoğun açici kullananlar

kıs resim koysaydın keşke çok merak ettim bu arada saç kremi kullanmayıda ihmal etme çok faydası oluyor.iyi günlerde kullan canım. bu arada ben hala karar veremedim ne renk boyasam aslında çok sarı olsunda istemiyorum saçım çok koyuda olmasın sizin önereceğiniz başka renkler varmı?

cnm ya birşeyi merak ettim renk açıcıyı nasıl kullandın ? boya yapar gibimi bi püf noktası var mı ? Benim saçımda kızıl vardı üzerine koyu kahve boyadım fakat kızıl kustu yanı saçımın uçları kızıl.. palette renk açıcıyla açıp koleston bronz sarıya boyamak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim ltffn ....

arkadaşlar dün saçlarımın uçlarını açmak istedim yaptım turuncu sarı gibi oldu sadece uçları
zaten altlarda dore bakır bugün aynı işlemi tekrar yapsam yıpranırmı dün saçımda bi yıpranma olmadı :S ama korkuorum

arkadaşlar kuaför kuzenimin yanına gittim tekrar sadece açıcı ile saçlarımı açtı ama 3dk tuttu önce benim açtığım yerlere uçlarına surup eli ile iyice yedirdi sonra rengi kırılsın diye tüm saçımı karıştırdı çok güsel oldu tavsiye ederim ewet hafif kızıllıklar var ama kuaförde röfle yaptırsaydımda aynısı olacaktı şimdi çok tatlı duruooo :)))

bende kullanmayı planlıyorm

bende bugün planını yaptım..:jeyyar:
almaya gittim ama bikez daha düşünmek için vazgeçtim..
çünki nasıl bir sonuç çıkar ve üzerine ne renk boyasam karra veremedim..CADIARZU

arkadaşlar walla ben çok memnun kaldım hemde dore bakırın üzerine yaptım hiç yıpranmadı rengi ama saç renginiz kumral kahve ise daha güsel açar

şimdi açıcı ile saçımı açsam üzerine karamel boyasam olurmu..

merhba kızlar.güzelim kumral saçlarımı gidip koyu kahveye boyadım sonuç tabikide siyah bir saç.hiç beğenmedim bide beyaz tenliyim açıkcası bna gitmedi.şimdi koleston röfle setiyle açmayı düşünüorum açıp tekrardan koyu kahve yapcam nası bi renk çıkar sizce ? arkadas öle yaptı kumral oldu saçları

bak canım saçını açıp koyu kahveye boyarsan ilk boyamanda renk açık tutar ancak 2. boyamanda yine siyaha yakın olur.bence açık tonlara boya

mavi siyah olan saçımı iki gün evvel palette ile açtım saçım hiç yıpranmadı, çok tatlı bir kahverengiye döndü daha sonra üstüne çikolata kahve boyadım. ınanın kuaför de yaptırdıklarımdan çok daha güzel oldu. Boşuna o kadar para bayılmışım kuaförlere.........

meraba arkadaşlar bende bişey danışcaktım :KK43: saçlarım şuan açık kahva fakat boya:KK43: bunun üzerine açıcı uygularsam nasıl olur?böyle bal rengi açık kumral ya da küllü kumral gibi renkler istiyorum:KK43: sizce ne yapmayalım? açıcımı kullanıyım yoksa başka bişey mi tavsiyeleriniz :/

ben bgn palette yoğun açıcı ile saclarımın boyayla koyu kahve olan kısmını açtım yıprandı saçım ama açtı baya bakır rengi oldu :) bu arada oryal var içinde dikkat edin 2 paket mavi toz var yani oryal :)

Merhaba arkadaşlar benim saçlarım çok süperdi uzundu saglıklıydı salak gibi kuafore gittim saçımı boyattım istediğim renkte platin sarısıydı Saçımı mahvetti turanjımsı bi sarı yaptı oldugumdan daha büyük gösteriyodu o saç rengiyle neyse sonra başka bi kuaföre gittim kızıllıkları platin yapmak için oda baya ugaraştı ama açılmadı ve saçlarım lastik gibi oldu Sonra 2 ay bekledim o saçla saçlarım biraz kendine geldi sonra gittim siyaha boyadım :KK70: sonra o siyah bi degiş garip geldi bana kuaföre gittim tekrar sarı istiyorum diye dedi aksın gel boyarız hergün yıkadım sabunla baya bi aktı uçlara dogru kahveleşmeye başladı sonra gittim bu palettenin yogun renk açıcısını uçlarıma sürdüm harika bi renk yaptı tek sorun bazı yerleri kızıllaştı o kızıl yerlerine bu yogun açıcıyı sürdüm açmadı 1 aydır onun akmasını bekliyorum yine bu palettenin açıcısını açıp kızıl olan yerlere tek tek sürücem inşallah açar turanj olmasına razıyım boyayla o tranjı krabilirim sarıların içinde kızıl igrenç oluyo ve ara ara siyahlıklarda var ya bilmiyorum bide olmassa :KK43: korkuyorumda bi yandanda istiyorum yapmayı kuaföre gitmek hiç istemiyorum binlerce defa gittim 1 kez mutlu çıkmadım hem parandan oluyosun hemde saçından bu palette çok iyi oriel kadar yıpratmıyo bakıyorum yaşıtlarıma süper renkte saçları bendemi şans yok anlamadımki offfffffff inş iyi olurrrrr

ben de açmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum :çok üzgünüm:

nimesaybycn bende korkuyorum ama yapıcak bişey yok yapmayıncada olmuyoooooo en kötü ihtimal tekrar siyaha dönüş olur saçlar açılmazsa

canım inanır mısın 3 aydır düşünüyorum acsam mı acmasam mı die eyvahedigeldismile benim saçlarım zaten omuzlarımda o da yanarsa kafamda saç kalmıcak doğru düzgün

nimesaybycn canım palete yogun açıcı saçını yakmıyo denemiş biri olarak söylüyorum seninki gibi benim saçımda uzun kırıklar olmasına ragmen kestirmiyorum şuan gece gündüz düşünüyorum yapsammı yapmasammı diye ama yapıcam bu hafta içinde benim saçımda karamel ve kızıllıklar var bu kızıllıklardan kurtulmak istiyorum deniyicem açıcıyla olmasssa kahve ye boyuyacam hepsini güneşe çıkınca igrenç duruyo offfff bilen denemiş birileri varsa lütfen söylesin palette yogun açıcı kızılı açıyomuuuuuu acıyosa hangi renk oluyoo

kızlarrrrrrr şuan kafamda yogun acıcı var bekleme suresının bıtmesını beklıyorum ve çok tırsıyorumeyvahedigeldismile ya cok kotu bısı cıkarsa sacımın ucları kestane dibi kızıldı sımdı acılınca hepsını kullu kumrala boyuyacam tabı boyuyacak sacım kalırsa ayyyyy lutfen ıcımı rahatlatın cok korkuyom bennnneyvahedigeldismile

kızlarrrrrrr şuan kafamda yogun acıcı var bekleme suresının bıtmesını beklıyorum ve çok tırsıyorumeyvahedigeldismile ya cok kotu bısı cıkarsa sacımın ucları kestane dibi kızıldı sımdı acılınca hepsını kullu kumrala boyuyacam tabı boyuyacak sacım kalırsa ayyyyy lutfen ıcımı rahatlatın cok korkuyom bennnneyvahedigeldismile

canım naptın gelişmleri yazar mısın? kardeşimde senin yaptığın işlemlerin aynısını yapıcak açıp küllü kumrala boyayacak..ama o da korkuyor..yanma oldu mu?

X