Saç Rengi ve Saç Boyama palettenin kahve köpüğünü kullanan varmı aranızda?

hic denemedim ama cok güzel bir renk kahve köpügü birgün bende denemek istiyorum =)

kımse denememiş anlaşılan kutusunun ustundekı renk muhteşem yaaa bende sacımı o renk ıstıyorum ama şuan kayfe tonunda henüz köpüğüne geçebilecek kapasıtede degıl saçlarımmm offf ama çok güsel yaaa:sinifsinif:

bu arada kızlar benım bahsettığıim palette kahve köpüğü deluxe.google da baktımda dandik bır kahve köpüğü gözteriyor ama benım dedıgımı bulamadım

evet bende resimdeki kahve köpüğüne boyadım. rengi hoşuma gidiyor benim. röflenin üstüne boyamama rağmen kutudaki renkten çok daha koyu bir renk oldu. şimdi 1 ay falan oldu ama bakır tonlarında bir renk haline geldi. hani üstündeki resim küllü gibi görünüyor ya küllü değil dore bir renk bakırımsı bi havası var

evet bende resimdeki kahve köpüğüne boyadım. rengi hoşuma gidiyor benim. röflenin üstüne boyamama rağmen kutudaki renkten çok daha koyu bir renk oldu. şimdi 1 ay falan oldu ama bakır tonlarında bir renk haline geldi. hani üstündeki resim küllü gibi görünüyor ya küllü değil dore bir renk bakırımsı bi havası var
evet bende boyadım igreç bi renk soluk çok pişman oldum akıttırdım sonra :9

$Untiştled-1.jpg

palette kahve köpüğü benim saçımda böyle :)

saçın açık bi renkse mükemmel ama ben hem palette hemde vital denemiş biri olarak vital derim yinede sen bilirsin :)

ya arkadaşlar bnde kullanmak istiyorum saçmın şimdi doğal hali kahve tonlarında aldım ama cesaret edemiyorum bide nekadar zamanda akar acaba kullanan varsa yardımcı olrsanız sevinirim:KK25::KK34:

X