Panda treatment yaptıranlar

cerenballi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2017
11
0
37
merhabalar. Son günlerde reklamını çok gördüğüm göz altı morluklarını kamuflaj eden bir teknik çıkmış.üç beş sene kalıcılığı var deniyor ve aynı dövme tekniği gibi derinin üst tabakasına cilt tonuna uygun boya enjekte edilerek morluklar kamufle edilmeye çalışılınıyor. Reklamlarında harika bi sonuç verdiği morluklar artık görülmediği söyleniyor ama malesef reklamlara inancım kalmadı. Bunu gerçekten yaptırıp memnun kalan var mı? Öncesi sonrası fotoğraflarınızı paylaşırsanız çok sevinirim

Bende yeni gördüm nette bu uygulamayı..kalıcı makyaj gibi..uygulama videosu izledim ama uygulama sonrasi nasıl bi görünüm oluyor videoda yok..neden acaba diye şüphe yaptim..50 saniyelik videoda sadece kişiye iğne ile pigment uygulama anı gösterilmiş..sonucu görünmüyor..bu yüzden kararsız kaldım..sonucunda pişman olmak var..renk tutmazsa ya çok açık renk olursa. Ya alerjik reaksiyon olursa bölgede vs gibi sorular var aklımda..keşke ayrıntılı bir video koysalar da böyle korkmasam

Hiç işe yaramıyor. %70-80 deyip morluklar hafifleyecek deyip sizin yapınızdan kaynaklanıyor. Normalde düzeliyor gibi saçmalıklar dinlemeyin olan paranıza oluyor. 2000TL verdim yuh yani

Hiç işe yaramıyor. %70-80 deyip morluklar hafifleyecek deyip sizin yapınızdan kaynaklanıyor. Normalde düzeliyor gibi saçmalıklar dinlemeyin olan paranıza oluyor. 2000TL verdim yuh yani
Kalıcı makyaj iyi sonuç veriyor ama dudak eye lineer bölgesinde.. neden iyi sonuç alamadınız acaba pigment rengi mi yanlıştı? Sonuçta biz göz altı kapatma için makyaj malzemesi kullanıyoruz bu onun kalıcı hali..niye sonuç vermedi ki

Ya sanemcan güzellik salonu cok fazla bu işlemi yapmış sonrasini da gosteriyor. Yaptirip memnun kalan ya da kalmayan var mi en son çare oraya gidicem artik.

Bunla ilgili cok kötü tecrübe yaşayanlar var internette bence yapılmaması gereken bi uygulama cünkü bi süre sonra o pigmentler cok değişik hale geliyormus

X