Moda Haberleri Pandora Bilezikleri

sarisin88

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2016
4
1
35
Merhaba Arkadaşlar,

Yıllardır yaptığım Avrupa seyahatlerinde hep Pandora ile karşılaşmışımdır.

Çok almak istediğim mükemmel tasarımlı bilezikleri var ama benim için çok pahalı.

Ufak bir tane figüre 80-150 Tl vermek kimilerini rahatsız etmeyebilir ama benim için çok fazla.
Sadece bir tane figür ile bitmiyor, bir tane murano taşı lazım, bir tane sallanan figür lazım e tabi bir de zinciri diyince en ucuzu 450 TL'ye geliyor.

Charm dedikleri bu figürler genelde gümüş, bazen de altın olabiliyor. Çok ince düşünülerek tasarlanmış her detayı; mesela zinciri açmak kapamak alıştığımız zincirlerden çok farklı, sallanan bir şey olmadığı için de daha bir şık duruyor.

Geçen gün bir arkadaşım bileğinde gördüm, bir dünya charm takmış ve 2 murano taşı vardı. Çok şık duruyordu. Sordum ne kadar mal oldu diye, 80 TL dedi. Nasıl yani? ikinci el mi buldun naptın dedim, yok chic and charming diye bir türk tedarikçiden almış. Tabi ki gerçek Pandora değil, zaten Pandora'dan ilhamla diyerek kreasyonlar oluşturuyor. Instagram hesabı var;

Bir incelemenizde fayda var. Eğer çok para vermeden benzer birşeyler almak istiyorsanız, kesinlikle tavsiye ederim.

Pandora'dan ilhamla charm bilezik
chic&charming-model no1601.JPG

Pandora'dan ilhamla charm bilezik
Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Pandora bileziklerini bende cok seviyorum iki tane var bende. Ama zamanla doluyor o bilezik, her anlamli bir olayda bir tane boncuk alip takiyorum veya bana hediye boncuk geliyor, insana cok özel bir hatirasi oluyor. Cok severek takiyorum. Gercekten madem Türkiye`de bu kadar ucuz, kacirmayin derim.

Pandora nasıl bir şey ya ilk defa duydum. Tabii ki bu modelleri gördüm daha önce fakat adının pandora olduğunu ve boncuk eklendiğini fln bilmiyordum

X