Panik atak

buse_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2014
116
18
Merhabalar arkadaşlar hepinize gecmis olsun bende panik atak ve anksiyete var son zamanlar uykumda kalp carpintisiyla uyanıyorum birden sanki gözüm kayıyor kafam başka yere gidiyor başım dönüyor ani tansiyon yükseliyor 5 gün önce si uykumda kalp carpintisiyla uyandım kalp atisi 157 acile gittim kalp ile alakalı birsey çıkmadı sizlerde durum nasıl kalp carpintilariniz oluyormu nasıl kurtulabilirim bundan bu arada piskiatir ilaca başladı ama içim hiç rahat değil sürekli huzur

İlaç yanında danışmanlık almanı öneririm,ne zamandır var ,bir olay vs tetikledi mi bunu?

2 seneyi geçinir panik atağı var ama son bir senede 2 defa ağır atak geçirdim yarın kardioloji halter takacak kalbimde bakacaklar ama içim hep Bi huzursuz sakinleşmek calissamda olmuyor

geçmiş olsun. bende panik atak hastasıydım 4 yıl olmuştur atlatalı. kalbinizde birşey çıkmayacak. bende kardiyolojiye gitmiştim hatta iki kez. atakta kalbim deli gibi atardı kalp krizi geçiriyorum sanırdım. defalarca acile gitmiştim artık ordaki doktorları tanıyor olmuştum. sadece ilaçla olmaz bence. ben terapi almıştım. ilaç aldığım zamanlar geçmemişti. terapi aldığımda atlatabildim. bunlar tamamen düşüncede olan şeyler. düşüncede atlatmanız lazım. en önemlisi de doğru doktoru bulmak. ben iki doktordan sonra üçüncüde doğru doktora denk geldim. onun sayesinde atlatabildim. hepsi sizinde geçicek inşallah

Hangı ılacı basladılar. Ilacınızı kullanın sabredın 3 haftadan sonra etkı edecek

X