Onkoloji - Kanser ve Türevleri Pankreas kanseri için doktor arıyoruz

Çok geçmiş olsun rabbim sağlık sıhhat versin şuan hastanedeyim başka doktora geldim senin bütün tahlillerin normal ca-19 9 un 19 da amilaz lipaz çok az yüksek oda normal senin sıkıntın bağırsak ve midedeki bakterilerin kötüleri iyileri bastırmış tedavi edeceğim sende pankreas ile ilgili ağır semptom yok dedi insallah yoktur bişey dediği gibidir size çok geçmiş olsun rabbim sifalar versin
Kilo kaybiniz icin ne diyorlar?Benim babamın sadece kilo kaybi vardı ağrı sızı sarılık sırt karın ağrısı iştahsızlık hiç biseyi yoktu,kilo kaybını şekere bağladılar 10 ay boyunca git gel süründürduler oyaladilar sonuç pankreas kanseri.ve ustelikde bu süre içinde karaciğere sıçrama yapmış.Suan icin ameliyat sansimizida kaybettik gec kaldigimiz icin.Siz lütfen peşini bırakmayın.Korkutmak icin yazmıyorum iyiliğiniz icin yazıyorum yanlış anlamayın.

Kilo kaybiniz icin ne diyorlar?Benim babamın sadece kilo kaybi vardı ağrı sızı sarılık sırt karın ağrısı iştahsızlık hiç biseyi yoktu,kilo kaybını şekere bağladılar 10 ay boyunca git gel süründürduler oyaladilar sonuç pankreas kanseri.ve ustelikde bu süre içinde karaciğere sıçrama yapmış.Suan icin ameliyat sansimizida kaybettik gec kaldigimiz icin.Siz lütfen peşini bırakmayın.Korkutmak icin yazmıyorum iyiliğiniz icin yazıyorum yanlış anlamayın.
Bendede ağrı sarılık hiç bir şey yok Şubat ayında başlayan halsizlik sürekli uyuma yatmak günlerce haftalarca sonra istahsizlik başladı bulantı yemek yiyememek 7 kg verdim dört ayda bana doktor pankreatik gecirmissin dedi safrada çamur iltihap pankreasa doğru iltihap ve başında yağlı hafif ödem yapmış dedi bende safradanmi dedim evet dedi alın ozaman safrayı dedim iltihap bitince dedi alicaz bugün başka doktora gittim bütün değerlerim normal çıktı doktor temmuz ayının ortasına kadar bekleyelim ilaçları bitir safrayı aliriz dedi pankreatik gecirmisim bunun etkileri devam ediyor dedi ama iç gundur biraz olsun yemek yemeye başladım halsizligim biraz geçmeye başladı sizdeki aşamalar nasıl ve ne yönde oldu acaba geçmiş olsun

X