Onkoloji - Kanser ve Türevleri Pankreas kanseri için doktor arıyoruz

Rabbim şifa versin doktorların ölecek dediği bir hasta yıllarca yaşayabiliyor moralinizi bozmayın...insallah hasta duymamıştır doktoru 😢

İstanbul üniversitesi tıp fakültesin deki doktorların hepsi çok iyi... Bu abla hangi şehirde yaşıyor?

Bir yakınıma yeni teşhis konuldu. 6ay 1 yıl arası ömür biçildi. Berbat bir psikolojiyi yeni atlattık. Bir doktor, bir yol arıyoruz. Bilgisi olan varsa lütfen bir şeyler söylesin.
Canım benim çok geçmiş olsun Allah şifa versin 🙁

Bilmiyorum. O ne onu da bilmiyorum. Mr sonucuna göre bu dendi.
Başka organlarda tutulum var mı yani canım eğer varsa o zaman zaten dördüncü evre oluyor direk.
Ömür kimse veremez tabi ki ama benim anneme hiçte hiç açıcı konusmadilar malesef öylede oldu.
Ama pankreas kanseri olan arkadaşımın annesi karacagire kadar metastaz vardı ameliyat oldu,kemo gördü şimdi gayet iyi .
Beş sene oldu hamd olsun.Ayni arkadaşın kayinpederi de atlattı bu kanseri.Doktorunu iyi seccsin.

Başka organlarda tutulum var mı yani canım eğer varsa o zaman zaten dördüncü evre oluyor direk.
Ömür kimse veremez tabi ki ama benim anneme hiçte hiç açıcı konusmadilar malesef öylede oldu.
Ama pankreas kanseri olan arkadaşımın annesi karacagire kadar metastaz vardı ameliyat oldu,kemo gördü şimdi gayet iyi .
Beş sene oldu hamd olsun.Ayni arkadaşın kayinpederi de atlattı bu kanseri.Doktorunu iyi seccsin.
Bana doktorların isimlerini öğrenebilir misin? Randevu da bulunmuyor.

Allah tez şifa versin Merve.
Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'nde Esat Namal hocayla karaciğer kanserinde olumlu sonuç alan yakınım var. Çok pozitif bir doktor olduğunu biliyorum ki bu hastalığın en büyük ilacı moral.
Amerikan Hastanesi Nil Mandel ile de 10 yıl kadar önce yine bir yakınımın deneyimi oldu, o zaman için 1 numara deniyordu ama ulaşılması şuan çok zormuş sanırım, yine de aklınızda bulunsun.

Allah sifa versin canım🤲🏻

Allah tez şifa versin Merve.
Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'nde Esat Namal hocayla karaciğer kanserinde olumlu sonuç alan yakınım var. Çok pozitif bir doktor olduğunu biliyorum ki bu hastalığın en büyük ilacı moral.
Amerikan Hastanesi Nil Mandel ile de 10 yıl kadar önce yine bir yakınımın deneyimi oldu, o zaman için 1 numara deniyordu ama ulaşılması şuan çok zormuş sanırım, yine de aklınızda bulunsun.
Allah razı olsun canlarım. etacarinea etacarinea ileticem çok teşekkürler.

X