papatyaa10 meme büyütme ameliyatı

arkadaşlar

aranızda tahta göğüslü olup da 275 cc taktıran var mı

az önce bi arkadaşımla konuştum ona 350 cc takılmış high profil yuvarlak ve şimdi 75c sütyen giyiyomuş

benm 275 cc (bugün 7. günüm) şişlikler inince 75A yı mı anca doldurucam

of çok üzüldüm

benzer durumda olanınız var mı

teşekkürler

ii pazarlar

arkadaşlar

aranızda tahta göğüslü olup da 275 cc taktıran var mı

az önce bi arkadaşımla konuştum ona 350 cc takılmış high profil yuvarlak ve şimdi 75c sütyen giyiyomuş

benm 275 cc (bugün 7. günüm) şişlikler inince 75A yı mı anca doldurucam

of çok üzüldüm

benzer durumda olanınız var mı

teşekkürler

ii pazarlar

Canim sislik deginiz durum bence yok ama o her ne ise? Meme kuculmuyor zaman gectikce, sadece silikonlar iyice oturuyor. Yer cekimi ile ayaklarimiz yere basiyor unutmayalim lutfen! O guzelim memeler ne kadar karsi koyabilir ki. Cogumuz operasyon sonrasi sutyen kullaniyoruz. Surekli silikon mu yenileyecegiz :))

geçmiş olsun insanın kendini beğenmesi çok önemli

ben de hasan fındık a muayene olmayı düşünmüştüm ama kendi doktorumu bulunca bana da uzak geldiği için vaazgeçtim. eminim iyi bir doktordur herkes çok memnun

güzel günlerde kullan:)

canim senin ve arzumun yorumlarini okuyunca galiba bende dr hasan finfikta amilyat olmayi düsünüyorum. her gun baska dr yorumlarini okudugum icin suan kafam cok karisik ama ya hasan findik yada tugrul tugran olcak herhalde. beni arakadas olarak eklermisin resimlerini bilgi edinmek icin görmek istiyorum senin icin bi sakincasi yoksa tabi

canim senin ve arzumun yorumlarini okuyunca galiba bende dr hasan finfikta amilyat olmayi düsünüyorum. her gun baska dr yorumlarini okudugum icin suan kafam cok karisik ama ya hasan findik yada tugrul tugran olcak herhalde. beni arakadas olarak eklermisin resimlerini bilgi edinmek icin görmek istiyorum senin icin bi sakincasi yoksa tabi
Arkadaşımız şu an tatlı bir heyecan ve koşuşturma içinde ..Biz görüşüyoruz,gögüslerinden inanılmaz memnun,yarında inşallah burun estetigi için kendini Hasan beyin ellerine bırakacak :KK52: İnşallah çok güzel,mutlu olacagı,bekledigi gibi bir sonuçla karşılaşır ve buradanda güzel haberlerini verir :KK16:

Papatyamm...Canım benim,şimdiden geçmiş olsun diyorum sana :KK71:

geçmiş olsun insanın kendini beğenmesi çok önemli

ben de hasan fındık a muayene olmayı düşünmüştüm ama kendi doktorumu bulunca bana da uzak geldiği için vaazgeçtim. eminim iyi bir doktordur herkes çok memnun

güzel günlerde kullan:)
Merhaba hasan beyden neden vazgectin acaba.bende hasan beyi düşünüyorum da sen hangi dr da karar verdin?:)

geçmiş olsun canım.. valla böle okudukça yüreklniyorum bende bu hafta ist ailemin yanına gidecem bayramdan sonraya kadar ordayım acaba o ara bende mi hasan beye bi gitsemm böle bi soru takıldı kafama hem çocuğum var annemler bakarlardı bnm canavara.. :KK70: :KK70::KK1: darısı banaaaa inşallahh güle güle kullan memişlerini
İnanmıyorum ya tam iki yıl önce bu yorumu yapmışım bende hasan beye ameliyat oldum ka iki yıl gecikmeli

Okuyunca bende şaşırdım canım baya zaman araştırmışsın demekki
Bu siteye sırf bu yüzden üye olmuştum evliliğimin ilk başlarında ciddi olarak 2012 yılında çok istedim ama eşim ev almak istedi haliyle borç harç sonra çok üzüldüm uzun bi süre girmedim hep başkalarının ameliyat topic lerini okumaktan sıkılmıştım taaa o zaman hasan bey vardı aklımda ama denizli de yaşıyordum bu yaz istanbula taşınınca hemen hasan beyin yanına gittim Allah gönlüme göre verdi çok mutluyum Allah razı olsun ondan sağlık versin

Bu siteye sırf bu yüzden üye olmuştum evliliğimin ilk başlarında ciddi olarak 2012 yılında çok istedim ama eşim ev almak istedi haliyle borç harç sonra çok üzüldüm uzun bi süre girmedim hep başkalarının ameliyat topic lerini okumaktan sıkılmıştım taaa o zaman hasan bey vardı aklımda ama denizli de yaşıyordum bu yaz istanbula taşınınca hemen hasan beyin yanına gittim Allah gönlüme göre verdi çok mutluyum Allah razı olsun ondan sağlık versin
Canım benim ya Allah mutluluğunu daim etsin bende oğlumu emzirmeyi bırakınca mahvolan memişler için 3yıl bekledim sonunda oldu bende çok mutluyum hala inanamıyorum

Canım benim ya Allah mutluluğunu daim etsin bende oğlumu emzirmeyi bırakınca mahvolan memişler için 3yıl bekledim sonunda oldu bende çok mutluyum hala inanamıyorum
İnşallah mutluluğumuz daim olur bi problem çıkmaz korkuyorum bazen masaj falan da yapamıyorum pek sertleşiyo rahatsız oluyorum o zaman geriyo derimi

X