Park yatak ve bebek arabası tavsiye?

Alittlesunshine

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2021
282
130
30
Merhaba arkadaşlar. Bebişimm için park yatak ve bebek arabası arayışındayım. Yoyko, kraft, baby force arasında kaldım? Bebek arabası hiç fikrim yok.. Baston mu travel mi? Markası ne olsun? Ne tavsiye edersiniz

Merhaba arkadaşlar. Bebişimm için park yatak ve bebek arabası arayışındayım. Yoyko, kraft, baby force arasında kaldım? Bebek arabası hiç fikrim yok.. Baston mu travel mi? Markası ne olsun? Ne tavsiye edersiniz
Baston Bebek Arabası konforlu değil. Oturur pozisyonda olduğu için. Bir yaş sonrası belki. Ben ilk bebekte Kraft tek yönlü bebek arabası kullandım. Tek yönluydu ama çok sağlamdı. Üç sene kullandım. Oglum çok ağır bı bebekti. Taş gibi sağlam çıktı. Kraft çok kaliteli. İkinci bebekte kanz Cameron travel sistem Bebek Arabası aldım. Manevra kabiliyeti çok iyi. Bı elimle diğer oğlumun elini tutarken tek elle bebek arabasını kullanabiliyorm. Hafif iç hacmi geniş güzel bı araba. Bebek çok iri olmazsa puset bir yasa kadar kullanılır. İri bebek olursa altı ay. Ben puseti evde çok kullandım. Kendi aracımızda oto koltuğu olarak kullandık. Bence arabanin hafif olması tüm kumaşların çıkıp yıkanabilir olması lazım. Tentesi tam kapanmasi fermuarli ayak tulumu olmasi lazım.

Park beşik soo baby park beşik. Jokerden Şubat indirimleri zamanı yari fiyata almistim. 250 TL ye. Normalde 500 civarı sanırım. Sallanma aparati var ama kullanmadım. Çok güvenli hissi vermedi. Geniş geniş yatsın diye aldık. Eğer yeriniz varsa mobilya sallanır beşik alın. Benm yerim olmadığı için park beşik aldım. Evin heryerine taşıyorum.

X