Park yatak

Konsantreniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
1.466
499
27
kızlar hangi park yatağı kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Biz çok seyehat ediyoruz ve yatak ölçüsü büyük olsun istiyorum. Bana hangi markayı önerirsiniz?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1533 gün geçti.

Acemianne42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
1.345
1.373
35
Takipteyim...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-12-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 162 gün kaldı.

Bebeğiniz kuvvetlendikçe ve büyüdükçe, hareketlerini hissetmeniz artacaktır. İlk başlarda bebeğinizi karnınızda çırpınan bir kelebek gibi hissedeceksiniz. Eğer başka bir çocuğunuz varsa onu kaldırmak veya taşımak yerine dizinize oturtabilirsiniz. Dünyada doğan bebeklerin %80 i ebeler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sweetwitch01

❤️ Bir prens ❤️ Bir prenses ❤️
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2016
6.411
6.029
32
marka olarak hala var mı bilmiyorum 7 sene önce oğluma aldım kızımda da kullanacağım baby max marka. 4 yaşına kadar oğlum kullandı. yeğenime verdim 1.5 yıl da o kullandı şimdi sıra kızımda :) denize vs. her yere götürdüm ben nereye yatak orayaydı. kanz için de iyi diyorlar ama bilemiyorum. park yataktan memnunum onu diyebilirim :)

Konsantreniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
1.466
499
27
marka olarak hala var mı bilmiyorum 7 sene önce oğluma aldım kızımda da kullanacağım baby max marka. 4 yaşına kadar oğlum kullandı. yeğenime verdim 1.5 yıl da o kullandı şimdi sıra kızımda :) denize vs. her yere götürdüm ben nereye yatak orayaydı. kanz için de iyi diyorlar ama bilemiyorum. park yataktan memnunum onu diyebilirim :)
Hemen bakıcam çok sağol balımmm :)

Konsantreniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
1.466
499
27
Can'ım silinebilir kumaş bak mutlaka. Silmek çok iyi oluyor
Kuzum hiç yazmıyor ki silinebilir. Kolay temizleme diyor. Bu silinebilir demek mi? Bide krem rengi alsam çabuk kirlenir mi? Otellerde falan kullanıcam

Buktbn

Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
171
103
29
Cok portatif ozellikle seyahatlar icin cok ideal bende kullandim tavsiye ederim.. ama cok sık sehir disinda olacaksaniz biraz kurulumu zor cantasina toplamasi biraz ugrastiriyor tek sıkıntım oydu benim.

Rizeli-53

önce vatan sonra sevdam ...
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
7.215
4.174
Kuzum hiç yazmıyor ki silinebilir. Kolay temizleme diyor. Bu silinebilir demek mi? Bide krem rengi alsam çabuk kirlenir mi? Otellerde falan kullanıcam
Krem alma derim sana benim ki yeşil olduğu halde kirlendi. Kolay temizlenir dediği silinebilirlik sanırım. Ben ılık suyla hafif kosla döküp siliyorum ilk gün ki gibi oluyor ben alırken bana silinebilir kumaş demişlerdi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1449 gün geçti.

seydosum

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2016
892
462
Ben tavsiyeler üzerine kraft atlas park yatak aldım. Henüz kullanmadım ama ebatları çok iyi kumaşı da çoğu markaya göre daha iyi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1500 gün geçti.

Konsantreniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
1.466
499
27
Krem alma derim sana benim ki yeşil olduğu halde kirlendi. Kolay temizlenir dediği silinebilirlik sanırım. Ben ılık suyla hafif kosla döküp siliyorum ilk gün ki gibi oluyor ben alırken bana silinebilir kumaş demişlerdi
Tamamdır kuzum çok sağol

syrn9191

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
111
81
Bende Prego nun cosmos serisi park yatagını aldım gri renk biizmkisi.Henüz kullanmaya başlamadık ama ebatları büyük.Oyun alanı içinde rahat kullanır bebişim diye düşünüyorum.İçinden titreyebilir özelliği var bebeği uykuya daldırması için iyi olur diye düşünüyorum.Dalga sesi,kuş sesi ve çeşitli ritmik müzik sesleri çıkartan bir dönencesi var.Geçen yılda ödül alan bir park yatak oldugunu öğrendim.Bakalım deneyip göreceğiz.:emir_bebek:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1509 gün geçti.