Parlatici Sürmeden Parlak Tirnaklar

1427_buyuk.jpg

benim kullandığı bu 2 milyona almıştım kozmetikçiden ........

eyiiideee gizlarr nasil kullaniyorsunuz onuda aciklayin bakalimm,bendede var ama duruyor öyle süs gibi kullanilisini bilmiyorumm lütfen aydinlatinn beni tsklerr simdiktenn

bende arkadaşımdan duyup kullanmıştım ve inanılmaz memnunum herkese tavsiye ederim özellikle tırnağının üzerinde pürüzlük olanlar bunu kullandıktan sonra tırnaklarınıza hayran kalacağınıza eminim :sm_cool:

özellikle alışveriş mezkezlerindeki kozmetik standlarında abartılı fiyatlara satılıyo. o kadar para vermeye gerek yok body shopun da cilalama küpü var, fiyatı da 7.5 liraydı sanırım.

Bu törpüler muhteşem bir şey.. Bende cosmotick firmasının törpülerini kullandım 6 aydan fazladır kullanıyorum ve tırnaklarım aksine çok güçlendi ve çok sağlıklı görünüyor. Tırnaklarıma oje sürmem bile kolaylaştı. Aynı zamanda seti var el ve vücut kremi ve katikül yağı mükemmel tavsiye ederim.. Ve bir çok yağın karışımından üretilmiş el ve ayak tuzu var (peeling) hariiiiiiiiiiikaaaaaaaaa...... Kuşadasında Rina Güzellik Salonu var ben oradan alıyorum... Kuşadasında yaşayan bayanlara duyurulur.......

özellikle alışveriş mezkezlerindeki kozmetik standlarında abartılı fiyatlara satılıyo. o kadar para vermeye gerek yok body shopun da cilalama küpü var, fiyatı da 7.5 liraydı sanırım.

benim kide bundan uzerinde tırnak için çıkartmalar war bir harika tavsiyemdir..yerimseniben

migroslarda trimm markasının da var ben ondan kullanıyorum yalnız ayda 1 kereden fazla tırnak yüzeyine törpüleme yapılması tavsiye edilmiyo, parlatma işlemi yapabilisiniz. ben trimm markasınınkini 3,750 ytl ye aldım

evet tırnak yüzeyi sık törpülenirse tırnak eski sertliğini kaybedebiliyor, 2,3,4. adımlarda tırnağı hırpalayan bir şey olmadığı için tekrarlanması sorun olmuyor, bir de her kış daha fazla oluşan kütiküllerimden kurtulabilirsem çok iyi olacak amaşutarafagitti

hee bende biliom bunu. genelde manikür esnasında kullanıyor kuaförler. bende sıksık yaparım

Trim marka 4 tane kullandım bende ancak son aldığım 8 aşamalı olandan hiç memnun kalmadım,ilk kullanımdan sonra hiç güzel parlatmadı,ayrıca önceden birkez kullanırdım 1 hafta ışıldardı tırnaklarım şimdi 1 günde ışıltısı gidiyor..
The Body Shop'un yada Watsons'ın Tırnak yüzeyi parlatıcısını kullanan var mı,parlaklık ne kadar gidiyor ?
Marka değiştirmeme değer mi?

Trim marka 4 tane kullandım bende ancak son aldığım 8 aşamalı olandan hiç memnun kalmadım,ilk kullanımdan sonra hiç güzel parlatmadı,ayrıca önceden birkez kullanırdım 1 hafta ışıldardı tırnaklarım şimdi 1 günde ışıltısı gidiyor..
The Body Shop'un yada Watsons'ın Tırnak yüzeyi parlatıcısını kullanan var mı,parlaklık ne kadar gidiyor ?
Marka değiştirmeme değer mi?

body shopunki bana 2hafta gidiyor

X