patronumla olan sorun, haksız mıyım ?

benzer bi şekilde o günün akşamı sordum hep şakalaşırdık 1 milyon dolarımız olsa vs diye 1 milyon dolarım olduğunda göndereceğim yazıp güldü bende sabırla bekliyorum yazdım cuma günü ama hazmedemiyorum yani sanki bütün işi personel yapıyor ben masa başında oturuyorum diye mi düşünüyor anlamadım inanılmaz öfkeliyim bugün bu saat oldu hala ses yok
Öfkeyle bi reaksiyon vermeyin. Benimki noldu unuttunuz galiba hatırlatayım dedim vb şeyler söyleyebilirsiniz. Kavga etmeye gerek yok.

Haklısınız hafta sonu girdi araya üç gün oldu daha olmadı çarşamba gibi yazayım değil mi ama benim şöyle bir sorunum var kendisi bunun farkında kendi hakkım için bile olsa kimseden bir şey isteyemem hele para istemek çok zor geliyor bana nedense utanıyorum

benim de senelerdir kendim söz konusu olunca aşamadığım durum tam da bu..
ama bu durumlarda ben olsam biraz beklerim yine de, devamında bir şekilde, bi mail devamında ya da başka bi konuyu tamamlarken '' bu arada acaba unuttunuz mu '' diyerek konuya ekleyebilirsiniz bence..

Haklısınız hafta sonu girdi araya üç gün oldu daha olmadı çarşamba gibi yazayım değil mi ama benim şöyle bir sorunum var kendisi bunun farkında kendi hakkım için bile olsa kimseden bir şey isteyemem hele para istemek çok zor geliyor bana nedense utanıyorum

Evet bir kaç gün daha beklemeyi planlıyorum aslında birinden bir şey istemek benim için bu kadar zor olmasa belki bugün bile söyleyebilirdim ancak bu durumu aşamıyorum ne yazık ki utanıyorum sıkılıyorum hakkım değilmiş gibi davranıyorum sebebini bilmiyorum tabiki
Kendisi de cimri biri değil halbuki eskiden böyle davranmadı bana iyiliği bile olmuştur ancak anlamadım neden böyle yaptı

Yani miktar 2 3 binse unutmuş ya da onemsememis kesinlikle haber verin. Ben de acaba iş bağladınız falan 100 bin civarı bir bonus durumu varsa bir anda kasadan cikaramamis olabilir mi diye düşündüm.
Hayır 3000 tl civarı bir para çok bir şey bile değil aslında

bi yandan aceleci olmayın azıcık daha bekleyin demeyi düşündüm bi yandan da patronunuza bilenmiştim ki mutlu son olmuş :KK70:

şu konudan aceleci olmamak gerektiğini uygulamalı bir şekilde bir kez daha kafama yerleştirdim
birazcık aydınlandım gibi oldu
nereden nereye flfşdf

Kıssadan hisse gibi olmuş:KK70: hayatımda hep acelesi olmuşumdur belirsizlik hiç sevmem her şey net olmalı 35 yaşımdan sonra son 1 yıldır bunu törpülemeye çalışıyorum ne kadar olursa :KK70:

Ben de öyleydim ama bu yanlış yani karsidan bizi anlamasini bekliyoruz ya da olmasi gereken zaten bu neden söyleyeyim diye düşünüyorum olabilirsiniz ama bazen bazi seyleri net olarak dile getirmek gerekiyor siz de hakkinizi isteyin buna herhangi bir anlam yüklemeye gerek yok
Is yapilmis parasi da yatacak bu kadarini dusunerek hareket edin derim.
Bazen duygulari bir kenara birakip profesyonelce hareket etmek gerekir.

evet ama bana çok zor geliyor eşim babam dahil hiç para istemedim bugüne dek, hakkım olan parayı yada maaş zamları konuşulurken bile sıkıntı çekiyorum haketmediğimi mi düşünüyorum bilinç altında bilmiyorum olabilir

X