Pco-Çörekotu-Bal-Tarçın

zafse

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mart 2021
30
6
33
Arkadaslar cok selam.Sorumu cevaplarsanız cok sevınırım.Önce hormon degerlerımı yazayım,
E2=72 FSH=8,73 LH=14,49 Prolaktin=14,40 TSH=1,97 Bİde adetsiz iken AMH bakmıslardı 6,42 cıkmıstı PCO dendi ultrasonda destekledi mınımal kıstler vs de var su corek otu bal tarcını bı deneyeyım dıyorum ama sıkıntı olur mu sızce ya mınımal kıstler falan var ya buyumesı vs sebep olur mu tecrubesı olan var mı deneyıpte bebısı olan ya da benım gıbı pco olupta kullanan cok tesekkur ederım.

Arkadaslar cok selam.Sorumu cevaplarsanız cok sevınırım.Önce hormon degerlerımı yazayım,
E2=72 FSH=8,73 LH=14,49 Prolaktin=14,40 TSH=1,97 Bİde adetsiz iken AMH bakmıslardı 6,42 cıkmıstı PCO dendi ultrasonda destekledi mınımal kıstler vs de var su corek otu bal tarcını bı deneyeyım dıyorum ama sıkıntı olur mu sızce ya mınımal kıstler falan var ya buyumesı vs sebep olur mu tecrubesı olan var mı deneyıpte bebısı olan ya da benım gıbı pco olupta kullanan cok
Aleykümselam canım.Ben bu kürü çok duydum ve çok hamile kalanda var.Bende pcoluyum bal çörekotunu hiç denemedim bu ay doktorum femara verdi bende hem ilacı hemde çakşır suyunu içip deniycem.Ama bal çörek otu kürünün zararlı olduğunu pek sanmıyorum sende bir dene inşallah olumlu sonuçlar alırsın 🙏🏻😇

Aleykümselam canım.Ben bu kürü çok duydum ve çok hamile kalanda var.Bende pcoluyum bal çörekotunu hiç denemedim bu ay doktorum femara verdi bende hem ilacı hemde çakşır suyunu içip deniycem.Ama bal çörek otu kürünün zararlı olduğunu pek sanmıyorum sende bir dene inşallah olumlu sonuçlar alırsın 🙏🏻😇
amın canım cok tesekkur ederım :) hanı yumurta buyumesıne yardımcı oluyomus ya bızdekı mınık kıstlerde buyur mu acaba :/ bende caksır suyunu ck duydum canım aslında ıkısı arasında kaldım acaba onu mu denesem :)ınsallah bu ay hayırlı haberler alırsın canım :anneadayı:

amın canım cok tesekkur ederım :) hanı yumurta buyumesıne yardımcı oluyomus ya bızdekı mınık kıstlerde buyur mu acaba :/ bende caksır suyunu ck duydum canım aslında ıkısı arasında kaldım acaba onu mu denesem :)ınsallah bu ay hayırlı haberler alırsın canım
İnşallah kuzum 🙏🏻 Bana verdiği ilaç yumurtaları büyüttüğü için çakşır içiyorum caksirda yumurtaları kaliteli hale getiriyor çünkü sen tedaviye gidiyor musun?

İnşallah kuzum 🙏🏻 Bana verdiği ilaç yumurtaları büyüttüğü için çakşır içiyorum caksirda yumurtaları kaliteli hale getiriyor çünkü sen tedaviye gidiyor musun?
Anladım canım Dr henüz erken biraz daha deneyin dedi 3 aydır denedik bizde olmadı aklım karışık vallahi ya:/

Anladım canım Dr henüz erken biraz daha deneyin dedi 3 aydır denedik bizde olmadı aklım karışık vallahi ya:/
Sende biraz akışına bırak kafana takma en önemlisi stres yapma allahın izniyle olur kuzum 🙏🏻🥰

bende femara ya bugün başlıycam. femara gidişatını merak ettiğim için araştırmaya koyuldum. Aslında ilk önce çakşır içip sonra ilaca başlamak istiyodum ama doktor tavsiyesine uymaya karar verdim. bir yandan da çakşır içsem bir yan etki ya da zarar olur mu diye düşünüp cesaret edemedim. yarında çakşır içsem bir sıkıntı olmaz sanırım. siz çakşırı nasıl kullanıyorsunuz

X