Pcos Klomen Hayıt ile gebelik

Karşıma çıktı ve günde 70 defa bu zikri çektim . Namazlarımı kıldım dualarımı ettim . Bir şey okumuştum eskiden biri hamile kalmak istiyor ona istigfar etmesi bol bol ve sadaka vermesi öneriliyor . Bende bunlara uydum. Rabbime dayandım . Çok uzun yıllar denedik ama iyi ki şimdi olmuş diyorum . Şuan çok daha bilinçli bir bireyim .

Karşıma çıktı ve günde 70 defa bu zikri çektim . Namazlarımı kıldım dualarımı ettim . Bir şey okumuştum eskiden biri hamile kalmak istiyor ona istigfar etmesi bol bol ve sadaka vermesi öneriliyor . Bende bunlara uydum. Rabbime dayandım . Çok uzun yıllar denedik ama iyi ki şimdi olmuş diyorum . Şuan çok daha bilinçli bir bireyim .

Merhaba sizin sorun neydi acaba bana 38 yaşındayım Alp 0.5 artık napacamı bilmiyorum

Merhaba sizin sorun neydi acaba bana 38 yaşındayım Alp 0.5 artık napacamı bilmiyorum
H
GELELİM yaptıklarıma;

Çok su içtim çünkü çok şey kullandım

Bunlar fayda eder mi herkese işe yarar mı bilmem ancak benim yaptığım birkaç şey var.

İlk olarak vücudumu hazırlamak istedim yaklaşık 1-üç aydır düzenli olarak multivitamin,omega 3 ,folik asit kullandım . Geçen ay teatrio kullandım . Ve bu 3 ay eşimede vitaminleri içirdim .

2-Araştırdığım yabancı makale ve kaynaklarda Hayıt dan bahsedilmiş . Hayıt suyu içmeye başladım günde 1/4 su bardağı sulandırıp .

Ve primroz Yağı kapsülü içtim bu rahim sıvısını döllenmeye uygun yapıyormuş bunu çatlatma iğnesi olduğum gün bıraktım(çatlatma iğnesi sonrası gebelik oluşabilir zarar verebilir) .

3- Pcosum , bu ay doktor klomen başlattı ve ovitrelle vuruldum.

4- bu süreçte adet 1. Günden beri günde yaklaşık 1 bardak nar suyu içtim (bunuda tüp bebek yaptıranlara falan veriyorlarmış rahim gelişmesi kanlanması için sanırım çatlatma iğnesinden sonra bıraktım )

5- castor oil, hint yağı ile kendim karnıma masaj yaptım avrigo masajı diyorlar . Rahim yumurtalık güzel kanlansın diye

6- belime kupa çektirdim ve hacamat yaptırdım rahim civarına ve bele

7-kendimi sıcak tuttum ayak bel özellikle

Çok şey yapmışım

1f602.png

ama insan çaresiz olunca herşeye atlıyor . Siz bunları doktorunuza danışın . Ben sadece kendi yaptıklarımı anlatmak istedim. İnşallah isteyen hepiniz en hayırlı kısa güzel zamanda kavuşursunuz

Estağfirullah innehu kane gaffara 70 kez

X