Pcos Olup Ovulasyon İle Gebe Kalan Var mı?

Torsiyon olsa duramazsın 😅 söylediklerine benzer şeyler bende de bazı adet dönemlerinde 1 kez oluyor. Progesteron hormonu bağırsakların da gevşemesine neden olduğu için sanırım ishal oluyor. Şiddetli ağrı, ter basması vs ağrı kesici içiyorum geçiyor
gerçekten torsiyon olsa duramazsın :) çünkü 2 gün acilin kapısında yattım resmen. sorunu almak için ağrı kesici bile vermediler aralıksız 2 gece ağladım :KK43: kimseye yaşatmasın.

Torsiyon olsa duramazsın 😅 söylediklerine benzer şeyler bende de bazı adet dönemlerinde 1 kez oluyor. Progesteron hormonu bağırsakların da gevşemesine neden olduğu için sanırım ishal oluyor. Şiddetli ağrı, ter basması vs ağrı kesici içiyorum geçiyor
hayır tatlım böyle anlattıgıma bakma gerçekten dayanılmaz bişeydi rahmim patlıyo sanmıştım ama o kadar kötü durumdaydım ki özellikle ishalden ve terlemekten dolayı kolumu kaldıracak halim kalmıyodu hastaneye eşim işten 23km yolu gelip götürmüştü. zaten o geldiginde artık ölüyorum korkusuyla tüm kıyafetleri atmıştım o halimle yerde baygın bulmuştu beni hahah anlatınca çok saçma duruyo ama gerçekten ölüme en yakın hissettigim 3.süydü sene 2018 :KK43:( bağırsak vs değil rahim olduguna eminim

Detaylı bilgi verebilir misin avokado incir kuruyemiş havuç nasıl kullandın 🙏
Daha önce açtığım konularda detay belirttim ama şuradan da soylim. Adetim biter bitmez ovulasyon testi yapmaya başladim.
Adetim biter bitmez avakado tükettim günde yarım tane.
Günde bir avuç kuruyemiş tükettim
Bol yeşillik tükettim
Özellikle marul kıvırcık tükettim bol su içtim
Ovulasyon testinde yumurtalama görene kadar yürüyüş yaptım yumurtlama görünce yürüyüşü bıraktım.
Yumurtlama görünce avakado bıraktım
Yunurtalama gördüğüm gün üç tane havuç tükettim sadece o kadar.
Yumurtlama gördüm diye test yapmayı bırakmadım testlere her gün devam ettim
Yumurtlama gördüğüm gün dahil 4 gün boyunca yoğun değerlendirme yaptım.

Başka sorun olursa yardımcı olabilirim

Daha önce açtığım konularda detay belirttim ama şuradan da soylim. Adetim biter bitmez ovulasyon testi yapmaya başladim.
Adetim biter bitmez avakado tükettim günde yarım tane.
Günde bir avuç kuruyemiş tükettim
Bol yeşillik tükettim
Özellikle marul kıvırcık tükettim bol su içtim
Ovulasyon testinde yumurtalama görene kadar yürüyüş yaptım yumurtlama görünce yürüyüşü bıraktım.
Yumurtlama görünce avakado bıraktım
Yunurtalama gördüğüm gün üç tane havuç tükettim sadece o kadar.
Yumurtlama gördüm diye test yapmayı bırakmadım testlere her gün devam ettim
Yumurtlama gördüğüm gün dahil 4 gün boyunca yoğun değerlendirme yaptım.

Başka sorun olursa yardımcı olabilirim
Ovulasyon testlerinin fotosunu çektiysen paylaşabilir misin

Evet pcos var. Benimki biraz karışık daha önce tüp bebek ve femarayla gebelik kaybım var. Son kürtajımdan 1 ay sonra psikolojim çok kötüydü, genetik testlerle falan uğraşıyorduk o yüzden sadece 1 ilişki oldu hatta onu da unutmuşuz kocama test al diyorum saçmalama ne testi diyor 😅
Döngülerim genelde düzenliydi sadece 3 4 ayda bir biraz gecikme oluyordu ama progesteron hep düşük çıkıyordu, çatlama olmuyordu muhtemelen..
Bu arada eşimde sorun olmadığı halde doktor sperra takviye vermişti 2 3 ay kullandı bence onun da içeriği çok iyi
Merhaba. Sperradan fayda görmüşmüydünüz

X