Pedictor 2. çizgi silik çıktı

gizzy2005

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2021
7
3
37
Herkese merhaba,

Adet günüme 4 gün kala sabah ilk idrarım ile predictor erken gebelik testini yaptım ve sonuç resimdeki gibi, 2. çizgi silik... Sizce hamile miyim? Hemen kan testi yaptırmak için çok mu erken? Pozitif çıkarsa ultrasonda kese ne zaman görülür? Çok sabırsızım hemen her şey netlik kazansın istiyorum. Şimdiden teşekkürler
20210827_065548.jpg

Bende predictor ile öğrendim gebeliğimi evet gebelik var fakat henüz yeni gözüküyor benim testim daha koyu çıkmasına rağmen beta hcg 30 çıkmıştı size de tavsiyem 2gün daha bekleyip öyle hastaneye gitmeniz kan testini 2 defa verdim çarşamba-cuma olacak şekilde hemen diğer cuma da kese oluşmuştu onu görmek için tekrar gittim 🥺hayırlı olsun 😘❤️

Eklentiler

• 4CF9947F-CF06-4CB6-A729-AEC052F5A6DB.jpeg
    4CF9947F-CF06-4CB6-A729-AEC052F5A6DB.jpeg
    41,6 KB · Görüntüleme: 143
Herkese merhaba,

Adet günüme 4 gün kala sabah ilk idrarım ile predictor erken gebelik testini yaptım ve sonuç resimdeki gibi, 2. çizgi silik... Sizce hamile miyim? Hemen kan testi yaptırmak için çok mu erken? Pozitif çıkarsa ultrasonda kese ne zaman görülür? Çok sabırsızım hemen her şey netlik kazansın istiyorum. Şimdiden teşekkürlerEki Görüntüle 2907061

Benim de bu şekilde çıkmıştı.. Sonra kan verdim değerim 13.88 di ..Sonra sürekli 2 güne bi kan verdim ve güzel arttı.. değerim 3000 lere çıktığında karından usg ile kesem gözüktü yani ilk kanı verdikten 10 gün sonra kesemizi gördük..

Merhaba,

Adet günüm bugündü, dayanamayıp kan testi yaptım ve hamileyim 🥰 çok şükür.
Tebrik ederim 😊 darısı bizlerin başına inşallah bi kaç bişi anlatıp danışmak isterim hazır bu başlığa gelmişken kusura bakmayın uzun olabilir

Merhaba bende bilgi paylaşımı için yeni üye oldum.
Belirtilerimi söylemek isterim sizlere yorum yaparsanız sevinirim.(test yapacağım ama bilenlerden de yorum almak istedim)
Ağustos 17 bebiş yapmaya karar verdik 1 yıllık evliyim.
Hissettiğim belirtilerimgöğüslerim uzun süredir hiç böyle şişmedi ve acımamıştı resmen üstüne yatamıyorum dokunamıyorum uçları da çok acıyor yeşil damarları belirginleşti
Sağ kasığım da özellikle agrı var ara ara özellikle geceleri,sarı renkli akıntım oluyordu 2 haftadır fakat bugün akşam pembe rengi gibi bir akıntı geldi fotoğrafı cektşm iğrenç olur diye yüklemedim ama yorum yapmak için görmek isteyen olursa yüklerim çok çok özür dilerim tekrar bunu söylediğim için

ve sabahları ara ara rahatsız etmese de bulantılarım oluyordu
Ayrıca son 4.5 gündür özellikle kaşıkta ve karnımda batmalar oluyor arada
Son adet başlangıç tarihim 16 Ağustos ve bitişinden Bu yana yumurtlama günleri de değerlendirerek 2 günde bi ilişki yaşadık bu güne kadar. Sizce testi ne zaman yapmalıyım,acaba adet başlangıcımıdır ki bu gördüğüm akıntı 🥺😢😢😢 lütfen yanlış anlamayın test yapacağım elbette ama yorumunuzu almak istedim yalayan bilenlerden ve negatifi görmek insanı kötü yapıyor ister istemez 😔

Teşekkür ederim. Bence erken gebelik testi predictor şimdiden kullanabilirsiniz, adet gününüz geçtikten sonra da kan testi. İdrar testi silik olduğu için ben hamile olmadığımı düşünmüştüm, ama adet günüm de geçince kan testi ile onaylandı. Belirtilerim benzerdi, baş dönmesi ve aşırı şişkinlik hatta kabızlık vardı. Umarım güzel haberler alırsınız.

Herkese merhaba,

Adet günüme 4 gün kala sabah ilk idrarım ile predictor erken gebelik testini yaptım ve sonuç resimdeki gibi, 2. çizgi silik... Sizce hamile miyim? Hemen kan testi yaptırmak için çok mu erken? Pozitif çıkarsa ultrasonda kese ne zaman görülür? Çok sabırsızım hemen her şey netlik kazansın istiyorum. Şimdiden teşekkürlerEki Görüntüle 2907061
Tabiki hamilesin😙

X