peki ya damat makyajı :)

ayy benim bi arkadaşım yaptırmıştıı
uff uff çok fena
hani, belki hafif forma bi kapatıcı falan olabilir çok isterse
ama fazlasına karşıyım :)

düşünsene eve geliyosunuz sen diyosun ki aşkımmm ben makyajımı temizleyip geliyorum o da diyo ki ben de temizliyim makyajımı yüzüm nefes alsın glosumuda sileyimde bi yerine bulaşmasın sevgilim dermiş meseladelikafadulden:roflol::roflol::roflol::roflol:

hatta ayna karşısında beraber siliyorlarmış fln
delikafadulden
şaka bi yana ben soğurum öyle bişey olsa yaaaamafoldumben

düğünüzümüzde eşimin kaşlarının ortasını ve göze batan yerlerini almışlardı clideline maske felan yapıp güzelce bi traş etmilerid herhalde hafif fondötende vardı öle gelince gözüme cok hoş gözükmüştü

evet damatlarada makyaj yapıyolar bende ilk duyduğumda çok şaşırmıştım hatta gördüğümde bi akrabamızın damadına yapıyolardı eve erkek kuaförü gelmişti baya fondöten pudra sürüler ya bi de saçını yaptıktan sonra saçına sim döktülerdelikafadulden

delikafaduldendelikafaduldenbende aynı öyle saçına sim dökülmüş bi damat görmüştüm.sempatiksalakcinni.
kapatıcı pudra falan olabilir..ruja allığa kadar gitmediği müddetçekaydirigubbakcemile3

kızlar damat makyajına örnek vereyim dedim :)

$damat makyajı.jpg

saça sim döküldüğünü biliodum da fondoten ve pudrayı bilmiodum :KK30:

Kizlar alemsiniz, yorumlariniza koptum:KK9:
Pudra mudra neyse de aman diyim ka$larla oynamasinlar..
Cok bebeksi olur:KK53:

Çok abartıya kaçmamak koşuluyla bir sorun yok bence. Sonuçta o gün bir çok fotoğraf çektiriyorsunuz, en azından eşinizin yüzünün parlak çıkmaması için biraz pudra kullanılabilir.. :KK61:

X