Pelinaz'ın Diyet Günlüğü

son eklediğim ressim çok eski tatlım hemmmmm artıkkk 80 değilimmmm :KK70:

dün elma sirkesin-bal ve suyu içtim 80.8 dim bugün tartıldım 79.4 ümmmm :KK55: :KK9:

buna devam edcem bide buqün bulabilirsem sandaloz sakızı alcammm :) çok mutluyum dün akşam tatsız tuzsuz pilav yedim. balık yedim salata yedim su içtim sonrada o karışımı valla verdimm :emir_bebek: :KK52:

demin dışarı çıktım kendime hazır çorba aldım mantarlı şimdi onu içiyom sonra sondaz mı ne o sakızı aldım bide fındık yağı aldım baya yoruldum ama baktım tartıya 79 un yanındaki 4 de gitmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :KK52: :KK52: :KK53: :KK9:

çok yanlış bir diyet yapıyorsun ve verdiğin kiloları geri alırsın böyle bir diyetle. diyetine mutlaka et ekle. tavuk olabilir yağsız kırmızı et olabilir. sabahları da peynir veya yumurta ye yanına çavdar ekmeği falan ye. öğlen sebze yemeği yoğurt ekmek yersin. nesfitle diyet falan olmaz sakın ha.

senin dediğin hepsini yapıyorum konuyu yazdıklarımı okumadınmı nesfit devri bitti attım zaten geride almam . çünkü et falan yiyorum ..

yavaş yavaş veriyorum okulların açılmasına daha cok var 36 gün

sandolaz sakızımıda fındık yağımıda aldım bişey sorcam .

mesela yarınsabah aç karnıma sandolaz sakızımı yutcam sonra elma sirkesini içicem limonlu

öğlen her zaman yaptığım gibi salata limonlu soğanlı zeytinyağlı

sonra fındık yağı ve spor

akşam seçe seçe yemek yiycem en yağsızından çorba et falan filan

yatarkende dün akşamki yaptığım gibi elma sirkesi - bal -su okeymi ? böyle yapsam olurmu ?

BİZ BİZİM TOPİĞE KİM GELİRSE GELSİN CEVABIMIZI VERİP HOŞGELDİN DERİZ VE ARAMIZA ALIRIZ,NİÇİN KARALIYORSUNKİ TOPİĞİ,HEM BEN HATIRLAMIYORUM BİLE GELDİĞİNİ,GELSEN BİLE MUTLAKA CVB VERİLMİŞTİR,TESÜF EDERİM ONU BAŞTA ÖYLE BELİRTMEMELİYDİN(harfler büyük yazılmış bilerek yapılan birşey değil,tekrar yazmak zor geldi)

Son düzenleme:
ben okadar mesaj attım ama cevap gelmedi sadece bu ... :KK20: tartısmaya gerek yok .. BEN TOPİĞİ FALAN KARALAMIYORUM.. hepimiz kk nin üyeLeriyiz birbirimize destek olmak için varız öyle değilmi kusurum varsa pardon ama ben topiğinizin adını falan karalamıyorum :KK20:

Arkadaşlar Lütfen...

Yeni topiğimizin tadını çıkarmak yerine neden tadını kaçırıyorsunuz???
Bu bölümü eklettirmek için inanın çok uğraştım.Düzene koymak içinse bu saate kadar uyumadım.Ama hakettiğim bu değildi.
:KK43:
Çok rica ediyorum daha fazla uzatmadan bu konuyu kapatın...

ben okadar mesaj attım ama cevap gelmedi sadece bu ... :KK20: tartısmaya gerek yok .. BEN TOPİĞİ FALAN KARALAMIYORUM.. hepimiz kk nin üyeLeriyiz birbirimize destek olmak için varız öyle değilmi kusurum varsa pardon ama ben topiğinizin adını falan karalamıyorum :KK20:
tamam canım ,öyle olsun moralini bozmak değil amacım,çok güzel bişeye başlamışsın karar vermekle vazgeçme,inanki tekrar gelirsen elimizden geldiğince yardım ederiz sen tekrar yaz bize busefer seni görmeyen olamaz emin ol çünkü,inan çok sıcak bi ortam ve kilo vermeyi onlar sayesinde başardım,kilon buysa oraya gelmeye hakkın var bekleriz tekrar,tabi burayada yazmaya devam edebilirsin:KK70:
bu arada çok şirin bi kızsın çok tatlı bi yüzün var

Arkadaşlar Lütfen...

Yeni topiğimizin tadını çıkarmak yerine neden tadını kaçırıyorsunuz???
Bu bölümü eklettirmek için inanın çok uğraştım.Düzene koymak içinse bu saate kadar uyumadım.Ama hakettiğim bu değildi.
:KK43:
Çok rica ediyorum daha fazla uzatmadan bu konuyu kapatın...

kusura bakma canım yaa inanki tartışmadık biz,eğer öyle göründüyse kusura bakma bidaha yaşanmaz böyle bişey içime sinmedide ondan,,tekrar eline sağlık çokk ii olmuş:KK9::KK16:

Son düzenleme:
başarılar diliyorum canım sana :):)
çok güzel yüzün var bu kiloları vermelisin.. o zaman kendine öyle bi özgüvenin gelecek kii sen bile şaşıracaksın..
ben bi zamanlar 10 kilo verdiğim için biliyorum :)
bi zamanlar dediğimde 3 yıl öncesi.. ama geçen öss stresi falan beni mahvetti aldım kiloları gerçi çok da sallamamıştım o zaman eheeh :)

bugün aç karnıma sirkeli ballı limonlu su içtim fındık yağını sürüp yürüyüşe gittim gerçi yürüncek yer sahil var bizim buralarda çok kro olduğu için 10 dakkada eve geldim evin içinde koşturdum :KK70: 6 ya doğru bitabak dolusu salata yedim limonlu zeytinyağı koyuyodum önceden artık koymuyorum 3 dilim kepek ekmek

akşam yemeğinde bulgur pilavı yedim biraz yoğurt salata balık su içtim

kolayı bıraktım -fantayı bıraktım
tatlıları bıraktım annemde gıcıklığınaa bana hep kadayıf yada bisküvili pasta yapıyo :18: yemiycem dedikçede üstüme geliyo yaa sen yersin dayanamazsın veremezsin bu kiloyu diye moraLim bozuluyo :KK5:

size sorcaklarım var ya bu sandozlu sakızmı ne sabah aç karnınamı içcem o sakız gibi değil hemen dağılıyo ağızdaa yaa annem önceden aktarda çalıştı o yemeğin içine konuyo diyo ben yemeğin içinemi koysam akıl verin?? :KK69:

askımm annanemm bana dax supergro aldı valla bayrama süper gircem :KK70: :KK52: SEVİYORUM ONU MELEĞİM :KK54:

Off yaa :S

inanmıyorum annanemle bu gün bayramlık almaya gittik böyle pembe çok tatlı pantolon gördük gittik aldık 44 beden ben normalde 44ü düşük belde giyerim normal pantolon 46 baldırlardan falan geçti ama düğme birleşmedi ne yapcam okadarda hava yaptım giyerim ben bunu lak diye üstüme oturur falan bayrama 2 hafta var 44 kaç kilo oluyo ben şimdi 79 kiloyum 2 haftada 1 2 kilo inermi ya ?? .s yardım edin yada nasıl yapcam bu pantolonu benn??

Son düzenleme:
X