Pembe akıntı? :D

ohmy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
1.527
3.894
Merhaba,
daha önce şikayetim yokken kontrol amaçlı gittiğim doktorum, vajinit teşhisi ile fitil vermişti. fitil kullanımı bittikten bir hafta sonra bir iki kez sarı akıntım gelince yeniden başka bir doktora gittim ve o da gynomax fitil verdi. adetim bitti ve dün başladım, sarı akıntı sık veya yoğun değil, en başından beri koku ve kaşıntı yoktu ama dün gece fitili kullandıktan sonra bugün gün icinde hafif kaşıntı ve yanma hissettim. sabah da belli belirsiz acaba kan mı var demiştim akıntida ama yoktur deyip üstünde durmadım. şimdi akintimin pembemtirak olduğunu gördüm, gün içinde olmadı böyle bir şey. bu olağan bir şey mi? ne yapmalı?

var mı acaba tecrübe eden, doktoruna danışan? kanlı akıntı olursa fitik kullanmaya son verilmeli mi?

doktorunuza sordunuz mu acaba benim pek bilgim yok ta
en önemlisi doktorunuza sorup daha iyi içiniz rahatlar :)

rahim agzi yarasi olabilir mi acaba? bende de kokulu akinti oembemsi akinti vardi rahim agzi yarasi denmisti. gerci oldugunda muayene esnasinda gorup soyluyorlar ama.

iki farklı doktora muayene oldum, olsaydı belli olurdu diye düşünüyorum. bir de fitile bağlı oldu galiba çünkü öncesinde böyle bir şey olmamıştı, kullandıktan sonra tahriş gibi bir acı da var zaten Jou Jou

X