Pendik bölge hastanesi sezeyan ücreti

Bnde oraya gtmeyi düşünüyorum muayene 85gibi birşey demişlerdi canm gidince inşallah memnun kalırm da sezeryan bilgisi alırm ve doktr hast arayışım biter:)

Bnde oraya gtmeyi düşünüyorum muayene 85gibi birşey demişlerdi canm gidince inşallah memnun kalırm da sezeryan bilgisi alırm ve doktr hast arayışım biter:)
Canım benim bir arkadaşım mustafa bey e gidiyordu doğum yaptı ve çok memnun kaldı bende ona gitmeyi düşünoyorum mart ayında gideceğim deneyimimi paylaşırım seninle sende bana bilgi verirsen sevinirim :)

Geçen sene Ocakta toplam 1700 TL gibi bir tutar verdik Sezeryan'a. Değişmiştir şu anda muhtemelen. Muayene ücreti de 80 tl...

Doktor olarak da Op. Dr. Yeliz AKÇELİK, kontrollere bile ona gidiyoruz halen daha.

Geçen sene Ocakta toplam 1700 TL gibi bir tutar verdik Sezeryan'a. Değişmiştir şu anda muhtemelen. Muayene ücreti de 80 tl...

Doktor olarak da Op. Dr. Yeliz AKÇELİK, kontrollere bile ona gidiyoruz halen daha.
Bilgi için çokk teşekkür ederim bu sene de olsa olsaa 2.000 tl dir herhalde :)

Bugn gidip fiyat sordum zorunlu sezeryan 2000tl epidural istersen +300 suit oda istersen de geceliği +300 canm hast fiystları iyi bi de doktoru seversek tmmdr:)
Çok saol canım bilgi için sen hangi doktora gittin kontrole?

Iyi geceler arkadaşlar benim gebeligim tüp bebek ile oldu ikiz erkek bebek bekliyorum. Evime yakın yenidogan yoğun bakımı olan bir hastahane aradım önce donanımlı diye emsey hastahanesi ne gittim ancak muayne ücretinden doğum ücretine fiyatları çok astronomik geldi. Bende bölge hastahanesinde yenidogan yoğun bakımı olduğunu duyunca oraya gitmeye karar verdim ayrıca doğum ucretide makul geldi bana yarın bende Mustafa Özbek e gideceğim umarım herşey güzel geçer. Bu zamana kadar bir kaç dr. Değiştirdim sadece tüp bebegimi yapan hastahane de. Larından memnun kaldım ancak aorasi emseyden de pahalı bir hastahane ve avp. Yakasında olduğu için bırakmak durumunda kaldım. Hepinize hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum.

Iyi geceler arkadaşlar benim gebeligim tüp bebek ile oldu ikiz erkek bebek bekliyorum. Evime yakın yenidogan yoğun bakımı olan bir hastahane aradım önce donanımlı diye emsey hastahanesi ne gittim ancak muayne ücretinden doğum ücretine fiyatları çok astronomik geldi. Bende bölge hastahanesinde yenidogan yoğun bakımı olduğunu duyunca oraya gitmeye karar verdim ayrıca doğum ucretide makul geldi bana yarın bende Mustafa Özbek e gideceğim umarım herşey güzel geçer. Bu zamana kadar bir kaç dr. Değiştirdim sadece tüp bebegimi yapan hastahane de. Larından memnun kaldım ancak aorasi emseyden de pahalı bir hastahane ve avp. Yakasında olduğu için bırakmak durumunda kaldım. Hepinize hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum.

Merhaba bende tüp bebek tedavisi ile tek yumurta ikizlerine hamileyim.bende bölge hastanesini düşünüyorum çünkü benimde tüp bebek doktorum pahalı gelmeye başladı.
Siz gittiniz mi ? Ve memnun kaldınız mı?

Ben memun kalmadım hastanemi değiştirdim bilginize , central hospitale basladım

Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın, ben hala yer arayışındayım:) Central Hospital muayene ve doğum ücreti nasıl acaba?
Ve bölge hastanesi yada doktorun neyi sizi memnun etmedi, bilgi verir misiniz?

Bir arkadaş yenidoğan yoğunbakımı var diye tercih ettim demiş eminmiş acaba? Biz iki sene önce bir yakınımı 6aylık Doğum sancısıyla götürdüğümüzde iki cm açıklığı olmasına rağmen ve yoğun sancısına rağmen ambulans sağlık personeli olmadan ...yenidoğan yoğunbakımız yok doğumu durdururamazsak bebeği yaşatamayız diyerek zeynepkamile sevk etmiştiler .o panikle 13dk da varmıştık .allahtan gündüz ve trafik saati değildi.(belki şimdi yaptılarsa bilemiyorum)

Momzie Momzie merhabalar, mesanımı görürseniz cevap verebilir misiniz?
Birde şuanda nereye devam etmektesiniz?
Merhaba şuan central hospital e devam ediyorum memnunum bölge hastanesinde doktor ile uyusamadık anlasamadım kendisi ile Mustafa özbek e gidiyordum. Şuan ki doktorumdan ve hastanemden geyet memnunum sezeryan fiyatı 4400 tl muayene ücreti 115 tl

Arkadaşım yarın orda doğum yapacak Pendik Bölge Hastanesinde , 3000 tl normal doğumu sanırım.

Merhabalar,
Pendik bölge hastanesi sezeyan ücreti ne kadar bilen var mı? Muayene ücreti vs?

Teşekkürler :)
Canim 100 tl muayene ücreti sezeryan doğumu için de eşime 2250 demişler. Gidersen Mustafa beyi tek geçermiş ilk doğumumu onda yaptım. 2. Doğuda okadar fark varki tahmin edemezsin. Şimdi 3.gebeligim ve yine Mustafa beye gidiyorum. Tek sıkıntısı hızlı konuşuyor biraz ondan kacirabiliyorsun bazı dediklerini ama muayene odasından çıkarken aklında takılı hiçbirşey kalmıyor. Ultrasonu süper. Kan tahliliyle çıkmayan hastalıkları bile saptayabiliyor. Ayrıca gebelik takibi süper.

Merhaba . Bende iki saat önce oradaydım doktorum mustafa özbek 7 aydır ona gidiyorum çok memnunum sadece sizinde dediğiniz gibi çok hızlı konuşuyor o kadar ama bütün sorularınıza içtenlikle cevap veriyor içiniz rahat ve mutlu bir şekilde çıkıyorsunuz . Muayene ücreti şuan 110 tl normal Doğum 1900 tl Zorunlu sezeryan 2300tl isteğe bağlı sezeryan 3500 tl . Kesin fiyatlar bunlar . Süit oda isterseniz ayrıca gün başına +300 tl ödüyorsunuz birde normal Doğum mesai saatleri dışında gerçekleşiyorsa doktorunuzun Doğum yaptırmasını istiyorsanız +350 tl ödüyorsunuz.

X