Penis boyutu?

Yargılıyorsunuz demedim ki?
"İşkence diye bahsettiği bir şeyi neden izler ki" demişsiniz, ben de koskocaman bir bdsm gerçeği var diye bilgi verdim sadece?
Gerçekten, internet derya deniz ne ararsan aramadığın şeyleri bile buluyorsun.

Zevk alabileceğini düşünmemiştim. Kendisi de işkenceli pronolar diye bahsedince işkence diye bahsettiği bir şeyi neden izler ki diye düşündüm. Yargılamak değildi amacım ki zaten kimsenin de haddi değil. Sadece merak
Just merak işte. Netflixten film seçerken nasıl karelere bakıp ilgini çeken olursa izliyorsun onlar da film, yetişkin filmi.
Yoo bu tip şeylerden zevk alanlar var. Beni açmıyor ama acıyla zevk birbirine çok yakın hissiyatlar zaten. Yani çok şaşırılacak bir şey değil. Zaten seveni, alıcısı olmasa niye çeksinler öyle filmleri?
Polemik çıkaran kafirci abla misali herkes kafasındaki dışında kalana tü kaka demese, aaa böyle de şeyler olabilir diye baksak ufuk açıcı aslında. Neticede sokakta yakalayıp üstümüze işemeye tavana asmaya kalmıyorlar (işemeli mıçmalı filmler de var evet)
Gönlü olanlar gönüllüce ne yaparsa yapsın bize ne

Neticede sokakta yakalayıp üstümüze işemeye tavana asmaya kalmıyorlar (işemeli mıçmalı filmler de var evet)
Yani en fazla süpermarkette, hastanede falan yere yapıyorlar. O da seks fantezisi değil zaten :KK70: :KK70:

Ay Bim'de Bili Bili yumurtaları reyonu önünde teyzeyi mıncıklayan emmi geldi aklıma. Bim fantezisi.

Yani en fazla süpermarkette, hastanede falan yere yapıyorlar. O da seks fantezisi değil zaten :KK70: :KK70:

Ay Bim'de Bili Bili yumurtaları reyonu önünde teyzeyi mıncıklayan emmi geldi aklıma. Bim fantezisi.
İlim irfan fışkıran dayılar-deyzeler.
Asıl onlarda neler dönüyor, bi kere Müge’de bi kafile çıktı hepsi akraba komşu oy ne orgy dönmüş neler olmuş. O günden sonra dışarda yapılmış dolma/sarma/ kısır tarzı şeyleri yemedim

Ne kadar rahat anlatıyorsunuz, nikah yok ama önceden de cinsel ilişki, şimdi de yaşıyor olduğunuzu. Dikkatinizi çekerim EVLİLİĞİN yüzde 80 cinsellik, bekarlığın değil. İnancınız islam ise inandığınız dini yaşayın yok islam değil de kafir iseniz dünya geniş kabir dar. Ayrıca sizi ne ilgilendirir demeyin benim dinim uyarmam gerektiğini söylüyor
ilişkiden dolayı kıza kafir yaftasi yapıştır hemen!🤦🏻‍♀️

Dört kişi bir penisi paylaşamamış 🤣 3.Ban Savaşı çıkmış burda🎈🎈🎈🎈

Sen yanlış biliyorsun karşim, bekarlığın %90’ı, nişanlılığın %70’i, evliliğin de %50’si cinsellik.

Orada burada fetva verip insanları cehennemlik olmakla yargılayıp dinden uzaklastiriyorsun, sence bunun öte tarafta bir karşılığı yok mu? Ben hakkımı helal etmedim şu an sana, çirkin - herkesi kâfir ilan ettigin yorumun beni senin savunduğun dinden soğuttu, kendimce zan ettim bakış açısına. Günahım boynuna :))
Bir daha ortalıkta 'dinim hatayı söylememi emrediyor' diye ukalaca birilerini cehennemlik yapmadan önce önce üslubunun inandığın dine zarar verip vermediğini kontrol et
Ukalaca diyerek sizin üslubunuz düzgün mü oluyor. Kimseyi kafir ilan etmedim müslümansa değilse kafirse diyerek iki seçenek sundum.
Zaten hep dinden soğuyosunuz basit bir bahane ile. Ama sevgililer öldürüyor yinede soğumuyorsunuz telefon dolandırıcılığı yapılıyor telefondan soğumuyorsunuz garip değil mi

Ukalaca diyerek sizin üslubunuz düzgün mü oluyor. Kimseyi kafir ilan etmedim müslümansa değilse kafirse diyerek iki seçenek sundum.
Zaten hep dinden soğuyosunuz basit bir bahane ile. Ama sevgililer öldürüyor yinede soğumuyorsunuz telefon dolandırıcılığı yapılıyor telefondan soğumuyorsunuz garip değil mi
Aaa yine geldi, akıllanmıyor da 😂

Zina yapan kafirdir diye nerede yazmışım. İslami bilgim seninkinden eminim fazla
Arkadaşım o kadar dindarsan neden başlığı penis boyutu olan konuya geldin?
Elin kocasının tenasül uzvunun heybetli ya da minnak oluşu senin neden merakını cezbetti?
Kocan gorse demez mi 'sana ne elin at yaprağı gibi seyinden, ahlaksız kadın neleri okuyorsun' diye?

Zina yapan kafirdir diye nerede yazmışım. İslami bilgim seninkinden eminim fazla
Tüm mesajlarını baz alarak yazıyorum, zina veya günah diye baslamadin, alttan alttan kafir yapistirmasi yapiyosun. Burda tanımadığın insana bu üslupla yaklasman İslama fayda vermeyecek.

Elin kocasının tenasül uzvunun heybetli ya da minnak oluşu senin neden merakını cezbetti?
Kocan gorse demez mi 'sana ne elin at yaprağı gibi seyinden, ahlaksız kadın neleri okuyorsun' diye?
Şuan kahkahayı basıcam yanımdakiler noldu diyecek diye kahkaha atamıyorum 🤭🤭

Tüm mesajlarını baz alarak yazıyorum, zina veya günah diye baslamadin, alttan alttan kafir yapistirmasi yapiyosun. Burda tanımadığın insana bu üslupla yaklasman İslama fayda vermeyecek.
Her haltı yapıp kendini müslüman sanmak da fayda vermez. Sabah imanlı iken akşam imansız olacağı bildiriliyor kişinin

Kız evliliğin yüzde 95 i cinsellik bence yüzde 100 ü de neyse 5 kırdım
Yok valla değil. Bekarken her fırsatta sevişiyorsun, arada yemek falan yiyorsun mecburen o yüzden %90. Nişanşanınca tam sevişcen kaynana yemeğe çağırıyor, görümce alışveriş falan diyor evdi eşyaydı uğraşmaktan fırsat buldukça sevişiyorsun o yüzden %70. Evlendikten sonra geçim derdiydi, işten yorgun gelmeydi, bi de üstüne çoluk çocuk %50’yi bulursan şükrediyorsun 😂😂😂

X