Perinin zayıflama macerası

Aksam yemegımı yedım kıslar 1.5 kase bulgur corbası kıymalı patatesli ve bol limonlu
9-10 Tane sarma ekmek yok

2.5Lt su bıtmek uzere

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE]

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım kilo vermek bi anda olacak iş değil sporunu yap ekmek yeme düzenli beslenince verirsin kilo
yedign yaprak da ne var canım birşey olmaz burda benim bi arkadasm yemekten yarım saat önce limonlu su icmis ve tam bugday ekmeği yiyerek 14kilo vermiş :-)

Canım kilo vermek bi anda olacak iş değil sporunu yap ekmek yeme düzenli beslenince verirsin kilo
yedign yaprak da ne var canım birşey olmaz burda benim bi arkadasm yemekten yarım saat önce limonlu su icmis ve tam bugday ekmeği yiyerek 14kilo vermiş :-)

Limonlu.suyu yarından ıtıbaren bende deneyım

Aslında ekmegı ve sekerı kesmek yetıyo sanırım

Kesinlikle canım ben ilk şekeri bıraktığımda 2-3kilo vermistim şimdi bunye alıştı etkilemiyor şekersiz içmek

Aynen bende cayı kaveyı hep sekersız ıcerım ılk bıraktıhımda bende okadar vermıstım ama dedıgın gbı etkılemıyor artık

Son düzenleme:
Aynen bende cayı kaveyı hep sekersız ıcerım ılk bıraktıhımda bende okadar vermıstım ama dedıgın gbı etkılemıyor artık

Evet canım benim de bi 6 kilo vermem lazım sınav haftası geliyor stres felan yerim kesin

Göbek var canım mezuniyette var göbekle elbise yakışmıyor ki
Yoksa herkes diyo neyin var abartma felan diye de elbise giymek istiyorum :-)

Haklısın gobek varsa mezunıyette kotu durur altı kg nekı 1aylık is sosyal bırı ıcın

Kahvaltıdan once limonlu maden suyu
Kahvaltım ıkı dılım kepek ekmegı peynır zeytın cay

Cok acım ama daha cocukları yedırıp banyo yaptırıp yatırcam ondan sora yıyebılırım ıkı saatı bulcak sanırım acım ama cnmda pek bısı ıstemıyor bgun ilginc dogrusu

Kizlar bende araniza katilmak istiyorum bugun tartildim 61.4 ilk hedefim 58
ama su son kilolari bi turlu veremiyorum

X