Saç Kesim Şekilleri Perma ile ilgili Tecrübelerimizi yazalım

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
İkinci permamı yaptırıyorum ben ya :KK8: bu sefer biraz saçımda dökülme arttı ama neyse artık...

ay kızlar ne yapın edin yaptırmadan evvel kuaförle konuşun tutmazsa tekrar yapması için. ben 1 hafta önce yaptırdım,tutmadı adam inat etti bu perma diye. sanki ben permanın ne olduğunu bilmiyomuşum gibi. yani diyeceğim o ki halden anlayan bi insan bulun yaptırmadan paranız yanmasın

Ya bende yaptırmaya karar verdim de tutmazsa sonuç çok mu kötü görünüyor.?

1 hafta önce perma yaptırmaya karar verdiğimde bu forumu okumuştum ve daha pek çok forumu da tabii ki. aslında olumsuz yorumlar daha fazlaydı ben de vazgeçer gibi olmuştum ama kırık fön çektirmeye diye gidip saçıma perma yaptırıp çıktım. öncelikle referansı sağlam olan kendime yakın bir kuaför seçtim.oradaki arkadaş çok güzel anlattı işlemi. bigudiler italyadan gelmeymiş. normal bigüdiler değidli. saşı tepeye doğru değil de aşağı doğru sardılar su dalgası olması ve çok kabarmaması için. ilacı da ithaldi. o bildik perma kokusu saşımda çok çok çok az kaldı. dalgalar tam istediğim gibi oldu. saçımda hiçbir dökülme yanma olmadı. ben çok memnun kaldım. nasıl dediysem öyle yaptılar. fiyatı da normaldi. ankarada su dalgası yada perma isteyen herkese öneririm. ODTÜ A4 kapısı tarafındaki villalarda LAL KUAFÖR. (kARAKUSUNLAR)

ben de yaptirsam mi diye bir düsündüm ama simdi beni vazgecireceksiniz neredeyse.
Avatar resmimdeki gibi olsun istiyorum saclarim :)
Degisiklik yapmak istiyorum :KK70::KK70::KK70:

benım gorumcem gecen sene hep gıttığı bı kuafore gıtmıs saçlarına perma yaptırmaya karar vermıs uzun cok guzel sacları vardı.kuafor saçlarına işlemleri uygulladıktan sonra acmış.tabı gorumcem gormuyo meğersem sacları yanmış kuoforde bişey dememıs almıs makası elıne saclarını kesmıs caktırmadan anlasılmasın dıye.o guzelım sactan eser kalmamıs anlamamaı mumkun mu keçe gıbı bı tutam sacı kldı.tabı kuaforde kavga etmıs vs kuafor parasını bıle vermemış ben onun yerınde olsam neler olurdu bılemıyorum atık.daha sonra benım bı kuaoforum var guvenılır kocaelide bay bayan esımle gıderız hep dedık oraya gıt sonra duzelttıler orda.

bende uzun zamandır perma yaptırmak istiyorum saçlarım sarı ve boyalı omuz hızamda saclarımı ya duzlestırıorum yada masa yapıorum.kıvırcık sacı cok sevıyoum ve buyuzden kalıcı olmasını istıyorum sizce yaptırmalımıyım??

İki gün önce yaptırdım süper bir şey.. Bence ince telli saçların kesinlikle yaptırması gerekiyor çünkü saç çok dolgun görünüyor permadan sonra.. Ben uzadıkça yaptıracağım :))

İki gün önce yaptırdım süper bir şey.. Bence ince telli saçların kesinlikle yaptırması gerekiyor çünkü saç çok dolgun görünüyor permadan sonra.. Ben uzadıkça yaptıracağım :))

Kamuran İstanbuldaysan kime yaptırdın acaba.İstanbula yeni geldim kuaföre gitmem lazım kuaför bulamadım kafayı yicem.

ben 8 yaşındayken zorla perma yaptırtmıştım anneme ( şaşırmayın çok deli bir çocuktum)

muhteşem olmuştu az daha uzasın kesin yaptırıcam ...güzel bir kuaför buldum gibi....

1 hafta önce perma yaptırmaya karar verdiğimde bu forumu okumuştum ve daha pek çok forumu da tabii ki. aslında olumsuz yorumlar daha fazlaydı ben de vazgeçer gibi olmuştum ama kırık fön çektirmeye diye gidip saçıma perma yaptırıp çıktım. öncelikle referansı sağlam olan kendime yakın bir kuaför seçtim.oradaki arkadaş çok güzel anlattı işlemi. bigudiler italyadan gelmeymiş. normal bigüdiler değidli. saşı tepeye doğru değil de aşağı doğru sardılar su dalgası olması ve çok kabarmaması için. ilacı da ithaldi. o bildik perma kokusu saşımda çok çok çok az kaldı. dalgalar tam istediğim gibi oldu. saçımda hiçbir dökülme yanma olmadı. ben çok memnun kaldım. nasıl dediysem öyle yaptılar. fiyatı da normaldi. ankarada su dalgası yada perma isteyen herkese öneririm. ODTÜ A4 kapısı tarafındaki villalarda LAL KUAFÖR. (kARAKUSUNLAR)

Slm arkadaşım bende perma yaptırmak istiyorum daha önceden birçok kez yaptırdım sadece son yaptırdığımdan memnun kalmadım ve kuaförüm de tekrar yaptıramam ben daha yeni de doğum yaptım ve değişikliğe çok ihtiyacım var saçlarım ince telli olduğundan çok seviyorum kıvırcık dalgalı saçları ama benimki pırasa gibi :KK43: Hamilelik doğum fln derken epeydir bu işlerden uzak kaldım ne kadara yaptırmıştın permanı sıkıntı olmassa yazarmısın ben yaklaşık 2 sene önce 70 fln dı galiba ve hiç memnun kalmamıştım

benım gorumcem gecen sene hep gıttığı bı kuafore gıtmıs saçlarına perma yaptırmaya karar vermıs uzun cok guzel sacları vardı.kuafor saçlarına işlemleri uygulladıktan sonra acmış.tabı gorumcem gormuyo meğersem sacları yanmış kuoforde bişey dememıs almıs makası elıne saclarını kesmıs caktırmadan anlasılmasın dıye.o guzelım sactan eser kalmamıs anlamamaı mumkun mu keçe gıbı bı tutam sacı kldı.tabı kuaforde kavga etmıs vs kuafor parasını bıle vermemış ben onun yerınde olsam neler olurdu bılemıyorum atık.daha sonra benım bı kuaoforum var guvenılır kocaelide bay bayan esımle gıderız hep dedık oraya gıt sonra duzelttıler orda.

bende uzun zamandır perma yaptırmak istiyorum saçlarım sarı ve boyalı omuz hızamda saclarımı ya duzlestırıorum yada masa yapıorum.kıvırcık sacı cok sevıyoum ve buyuzden kalıcı olmasını istıyorum sizce yaptırmalımıyım??

Kocaelide nereye gidiyorsunuz acaba?

Bay-bayan olarak birkaç yer geldi aklıma ama yine de sorayım dedim.

Arkadaşlar sakın böyle bi gaflete düşmeyiinn ilk bi kaç ay çok güzel tamam daa sonra keçe gibi oluyor.. Yaklaşık 3 ay geçti üzerinden şuan ne kıvırcık ne düz iğrenç bir halde yaptırdığıma bin pişman oldum

Merhaba hatunlar ben yaklaşık 5 yıl önce yaptırmıştım. Fakat koyun yünü gibi tiftik olmuştu saçlarım :KK14: şimdi yine istiyorum fakat cesaret edemiyorum.:18: Gittiğim bir kuaför var uyguna da yapacak fakat şüphelerim var ama bir yandan da çok istiyorum.:KK17: Permadan ziyade lüle lüle olsun kırık fön gibi olsun istiyorum ben. :KK31:Yıkadıktan sonra saç kremi sürüp çıkmak istiyorum. Bebeğim var çok uğraşamıyorum saçımla işe gidiyorum aynı zamanda şık da olmalıyım. Şık ve kolay saç peşindeyim anlayacağınız. Önerir misiniz? Yaptırdıktan sonra bakımı zor mudur? Yaptıranların resimlerini koymasını rica edeceğim.

merhaba hanımlar.ben sacımı sarı dışında her türlü işlemi uygulatmıs biriyim.kuaforum de ıstanbulun en ıyılerınden.o asla yapamayız cunku sacında ıslem var dedı.oriyelli sacım cunku.inanmadım sacımdan bır tutam aldı denedı ve sacım koptu.oriyelin akmasını bekliyorum ama sacınız ınce tellıyse ve cabuk yaglanıyorsa yaptırın.ve tabı sacınızda boya yoksa...

Merhaba :))) Benim uzun saçlarım vardı geçen sene kısacık kestirmiştim şimdi ancak istediğim boya geldi omuzlarımın biraz altında. Ben kıvırcık saça hastayım bonus olmanın hayalini yaşıyorum :)) Ama dümdüz saçlarım var ve maşayla bigudiyle uğraşamıyorum hep aynı model ve düpdüz çok sıkıldım saçlarımdan size yaptırsam mı? Ama daha 15 yaşındayım ve Samsun'da yaşıyorum önerdiğiniz bi yer varsa söyleyin oraya gideyim :)

ben yaptırdım.. öyleki toka bile tutmuyordu çok düzdü.. korktum yana diye.. ama schwarskop uun perma ilacını kullandı.. d.bakırdayım 50 TL ye maloldu bana ve yanma kopma dökülme yok.. aslan gibi saçlarım ve kıvır kıvır..
canm diyarbakirda nerde yapardn kim yaptı isim verebilir misin bende düşünüyorum. Ordaym cnku

X