Saç Kesim Şekilleri perma konusunda fikri olan?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hanımlar merhaba.

bu aralar can sıkıntısından kendime sarmış durumdayım, değişiklik yapmak istiyorum fena halde. minyon bir yüz tipim var. omuz hizasından biraz aşağıda biten; ince telli, cansız, her daim sönük duran saçlarıma hacim vermek stiyorum... arkadaşlar saçlarımın öyle bir hali var ki zaten minyon olan yüzümü iyice cansızlaştırıyor gibi geliyor bana. perma yaptırmayı düşündüm; ama tam olarak bonus olmaktan ve de saçlarımın daha da kısalmasından çekiniyorum. daha önce perma deneyimi olanlar bana yardım edebilir mi? yaptırmalı mıyım sizce? saçlarım ne kadar kısalır? nasıl durur?
Canım ben 1.5 sene önce yaptırdım çok memnun da kaldım saçlarım uzun ve biraz ince telli gibi dalgalı saç yapın var. 2 ay önce doğum yaptım emzirme dönemim bitince tekrar yaptıracağım. Tabi biraz yıpranma ve kırılma yapıyor sonuçta kimyasal kullanılıyor ama düşününce sürekli maşa düzleştirici vigo kullanmakta yıpratıyor. Ben perma yaptırdıktan sonra duş aldım saçımı kuruttum çıktım günlük olarak ta özel bir yere gideceksrm de. Ense bölgesindeki saçlarım çok ince idi onları biraz kırdı ilk başlarda canım sıkıldı ama perma nın kullanımı beni çok rahatlattı o yüzden umursama dım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.