Peruk bankası için destek

melisaefe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
89
137
37297EB7-9249-4E2C-BFB4-C7F7E2A42F9F.jpeg
0995DE1F-BFD8-4E76-8B57-B3C5B64A4083.jpeg
Merhaba Arkadaşlar
Sizlerle bir durumu paylaşmak istiyorum.Umarım duyarlı arkadaşlara ulaşabilirim.
Kocaeli tıp fakültesinde okuyan kızım ve bir grup arkadaşının başlatmış oldukları (TODUP )toplumsal duyarlılık projesine eğitmenleri ve üniversitenin onayı ile başladılar.Öğrencilerin hedefi Kocaeli üniversitesi onkoloji hastanesinde tedavi gören ve görecek hastalara moral ve destek olmak istiyorlar.Bunun için hastane bünyesinde (PERUK BANKASI) açmak istiyorlar.Projeyi hayata geçirmek için peruklara ihtiyaçları var sizin veya çevrenizdeki insanların elinde kullanılmış veya kullanılmamış peruk olan varsa lütfen bizimle iletişime gecmenizi istiyoruz.Telefon ve mail bilgisi afişte bulunmaktadır.Eminim bu hastalığı yaşamış veya cevresinde yaşayan insanlar projenin önemini çok iyi anlayacaktır.Lütfen konuya duyarlı olalım ve öğrencilere destek olalım.iletişim 0546 221 2782. 0507 841 74 42-0537 493 35 99 lütfen destek olun hersey üniversite onaylı

Çok sevinirim öğrenciler heryerden paylaştılar ama fazla destek görmediler bende burdan yazarak belki daha geniş kitlelere ulaşacağımı düşündüm inşallah hastalara faydalı oluruz
Ben biraz düşüneyim,oglum 8 yasinda kemoterapi görmüstu cok iyi anlayabiliyorum elimden ne gelirse yardimci olmaya calisacagim,irtibata gecerim mutlaka...

Eki Görüntüle 2213805 Eki Görüntüle 2213806 Merhaba Arkadaşlar
Sizlerle bir durumu paylaşmak istiyorum.Umarım duyarlı arkadaşlara ulaşabilirim.
Kocaeli tıp fakültesinde okuyan kızım ve bir grup arkadaşının başlatmış oldukları (TODUP )toplumsal duyarlılık projesine eğitmenleri ve üniversitenin onayı ile başladılar.Öğrencilerin hedefi Kocaeli üniversitesi onkoloji hastanesinde tedavi gören ve görecek hastalara moral ve destek olmak istiyorlar.Bunun için hastane bünyesinde (PERUK BANKASI) açmak istiyorlar.Projeyi hayata geçirmek için peruklara ihtiyaçları var sizin veya çevrenizdeki insanların elinde kullanılmış veya kullanılmamış peruk olan varsa lütfen bizimle iletişime gecmenizi istiyoruz.Telefon ve mail bilgisi afişte bulunmaktadır.Eminim bu hastalığı yaşamış veya cevresinde yaşayan insanlar projenin önemini çok iyi anlayacaktır.Lütfen konuya duyarlı olalım ve öğrencilere destek olalım.iletişim 0546 221 2782. 0507 841 74 42-0537 493 35 99 lütfen destek olun hersey üniversite onaylı
Tebrik ediyorum ne güzel bir çalışma, sosyal medyada paylaşacağım.

Peruktan hiç anlamıyorum
Herhangi bir peruk olur mu
Yoksa dikkat edilecek bir özelliği var mı
Bende yok ama destek olmak istiyorum
internetten alıp direkt oraya kargolayabilirim
. Evet internette satılan herhangi bir peruk olabilir yeterki bsşlangıçta ellerinde peruk olsun zamanla destek çoğaldımı daha iyilerini alırlar bu güzel cevabınızı öğrencilerle oaylaşıcam Allah razı olsun adres bilgilerinide yazıyorum
Kocaeli Tıp fakültesi dermatoloji ana bilim dalı Doç Dr Evren Odyakmaz Demirsoy adına kargolabilirsiniz

X