Petek Dinçöz: "Korkmaya başladım"

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
7 aylık hamile olan ünlü şarkıcı, bir dergiye verdiği röportajda "Hamilelik sonrası planlar hazır. Oğlum İrfan'la bir reklam projesinde rol alacağız." dedi.
dese.jpg

Geçtiğimiz yıl Serkan Kodaloğlu ile evlenen Petek Dinçöz'ün doğumuna az kaldı. Oğlu olacak İrfan'ı kucağına almak için gün sayan Dinçöz, bir magazin dergisine çarpıcı açıklamalar yaptı:

"KORKMAYA BAŞLADIM"

"Normal doğum yapacak cesaretim vardı, vakit yaklaştıkça azaldı. Korkmaya başladım. İkinci bebeği düşünmüyorum. Zaten prensesimiz var; Seray. Eşimin ilk evliliğinden"

"REKLAM PROJEMİZ BİLE VAR!"

"Hamilelik sonrası planlar hazır. Önce tatile çıkacağız, sonra iş güç. Hata oğlum İrfan Aslan'la oynayacağımız bir reklam projesi bile var!"

Korktuğu kadar annelik moduna girememiş belli,tatile gidecekmiş doğumdan sonra sen önce bir tuvalete gitmeye fırsat bul da tatili sonra düşünürsün

Bebeğe kp ismini vermis doğmadan da kabullenmis ben kp ismini koyduğum için hop oturup hop kalkıyorum ha birde esinin eski evliliğinden olan çocuğunu da bu denli kabullenmesi sasırtıcı acaba ünlü olmasa düsüncesi yine böyle olur muydu...Ev isi çocuk bakımı vs. hikaye onları nasılsa baskaları yapıyor petek simdi güzellik salonlarında fink atarken bebisin kakalı bezini düsünecek değil hos acaba tiksinmeden değisir mi o da ayrı mesele...Bebisini sağlıkla kucağına almanı diliyorum sosyetik cici gelin...

X