Sünnet Peygamber sünnetli

semaanisaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2017
133
178
Merhabalar oğlum 18 günlük halk dilinde peygamber sünnetli doğdu tıp diliyle hipospadias ama oğlum bacaklarına doğru değil karşıya doğru yapıyor çişini idrar deliği aşağıda değil olması gereken yerde sünnet derisi hafif yarım sorum şu ki böyle doğup ameliyata gerek duyulmayan çocuklar var mı daha çok küçük olduğu için doktora da götürmedik ama endişeliyiz

Merhabalar oğlum 18 günlük halk dilinde peygamber sünnetli doğdu tıp diliyle hipospadias ama oğlum bacaklarına doğru değil karşıya doğru yapıyor çişini idrar deliği aşağıda değil olması gereken yerde sünnet derisi hafif yarım sorum şu ki böyle doğup ameliyata gerek duyulmayan çocuklar var mı daha çok küçük olduğu için doktora da götürmedik ama endişeliyiz
Dış görünüşte bir sorun olmayabilir ama içerde sorun olup olmadığını bilemezsiniz bir doktora göstermeniz de fayda var ileride uremesinde sorun olabilir. Benim oğlum şu an 4 aylık benim oğlumda da hipospadias var. Biz bursa da bir profesör ile görüştük. İleride üreme esnasında sertleşme problemlerine yol açabilir görüntüsü normal olsa da dedi. 6 aylık olunca ameliyat olacak oğlum. Ama bizim idrar deliği olması gereken yerde değil onun için operasyona karar verildi sizde belki gerek olmaz ama ileride keşke dememek icin ben götürmenizi tavsiye ederim.

X