Pgt yöntemi ile sağlıklı bebek sahibi olanlar

kızlar bugün test yaptırdım ama ne sevinebildim ne üzülebildim 11.gün sonuç 34.8 lütfen birşeyler söyleyin özellikle böyle olan var mı aranızda

beta hcg yazsana bi internete hadi gozun aydinn 3 gebelik haftasi 10-50 arasi olurnus sen ikidesin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

parfymmm, bizim MR bulgularında joubert sendromuna ait şeyler görüldü bu sebeplede genetik doktorumuz test yaptırırsak 2. çocuk için kullanabiliriz dedi bu tarz genetik hastalıklarda bazı genlerde mutasyon yani değişim oluyormuş yapılan testle hangi gende değişiklikler yani mutasyon olduğu bulunuyor mesela benim kızımda CEP290 geninde mutasyon bulundu bu yüzden pgt yaptırırken benden ve eşimden alınan örneklerden mutasyon olan hücreler ayıklanacak sağlıklı hücreler seçilerek tüp bebek yapılacak.sizde genetik doktorunuzla görüşün dandy walker sendromu için de böyle bir durum vardır mutlaka bu doğrultuda sizi yönlendireceklerdir mutlaka...Allahtan bizim doktorlarımız bu konuda bize çok yardımcı oldular bizi her konuda aydınlattılar darısı size inşallah belli olursa pgt yaptırabilirsiniz.bizde önümüzdeki aylarda başlıycaz inşallah

kızlar nasılsınız ... glsn pgt ye gitti mi embriyolar .... roseemoon sen naptın testi yeniledin mi ?

kızlar bugün test yaptırdım ama ne sevinebildim ne üzülebildim 11.gün sonuç 34.8 lütfen birşeyler söyleyin özellikle böyle olan var mı aranızda[/Q

NAPIYOSUN BI GELİŞME VAR MI SEN BU ON GUNU NASIL GECIRDIN NELER YAPTIN BIRAZ ANLATTADA BEN DE UYGULAYAYAIM

özel hiçbirşey yapmadım ilk 5 gün falan bayram seyran sonra evde uzandım ama kalkıp işimi de yaptım pzt işe başladım günlük hayatıma devam ettim yani

nasılsınız glsn inşallah en az 4 tanesi geçer pgtyi ................... roseemoon değerler hakkında pek bilgim yok tutunuyordur inşallah bir yorum yapamıcam ...... dualarım sizinle kızlar rabbim hepimize güç versin sabır versin ......... etrafımdaki cok kimse ya hamile ya düşünyor yada yeni bebişi oldu :KK50::KK50: dayanamıcak gibi oluyorum bazen off off

Biraz once aradilar yarin bekluyolar 11.30 da pgd sonucunuda yarin ogrenecem heyecamdan kalbim durdu calisti bi an dua edin lutfen belki sizin dualariniz tutar

Biraz once aradilar yarin bekluyolar 11.30 da pgd sonucunuda yarin ogrenecem heyecamdan kalbim durdu calisti bi an dua edin lutfen belki sizin dualariniz tutar

ay lütfen haberdar et dualarım seninle senin ki erken sonuçlanmış bu arada benim perşembe gitmişti cmt transfer yapılmıştı

Kizlar gunaydin benden kotu haber var ne yazik ki :KK43: 7 embriyomuzda transfere uygun cikmadi uzulduk agladik ama nasip napalim iki ay sonra yeniden sil bastan deniyecez dua edin bana

X