Piercing

hellotheworld

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
127
126
23
Kulak deldirenlere sormak istiyorum nasıl iyileştirdiniz? Piercing olarak hangi madde daha uygun titanyum iyi deniyor ama modelleri çok yetersiz. Gümüş alerji yapar mı acaba?

Kulak deldirenlere sormak istiyorum nasıl iyileştirdiniz? Piercing olarak hangi madde daha uygun titanyum iyi deniyor ama modelleri çok yetersiz. Gümüş alerji yapar mı acaba?
En iyi seçenekler cerrahi çelik, titanyum ve altın. Özellikle ilk zamanlarda piercing değişimi yapmanızı önermem. Özellikle kıkırdak dokuya yaptiracaksaniz keloid diye bir araştırma yapıp öyle karar verin. Hala yaptırmak istiyorsanız en az 3 ay ilk takılan piercingde kalın.

En iyi seçenekler cerrahi çelik, titanyum ve altın. Özellikle ilk zamanlarda piercing değişimi yapmanızı önermem. Özellikle kıkırdak dokuya yaptiracaksaniz keloid diye bir araştırma yapıp öyle karar verin. Hala yaptırmak istiyorsanız en az 3 ay ilk takılan piercingde kalın.
Tesekkurler 🙏

kulağımda yapmıştım kıkırdağa kanlar içinde kaldı enefeksiyon kaptı şişti üstüne 3 ay yatamadım şimdide burnuma yaptırmak isitiyorum

Tragus ve helixim var yaptırırken olmasada sonra evet acıyor . Ama o güzelliğe bana göre değer 2-3 hafta sürmüştür benım sanırım. İlk önce günlük kulak cubuguyla antibiyotıklı krem sürün. Keloid ( beyaz nokta yanı yanlıs yazmıs olabılırım şişlik oluyo kucuk) olursa aspirini eritip sürün geçiriyor. Bence delim küpesinden sonra direkt altın alın takın. Helixim iyileşmişti kendım cıkarıp takıyım dedım o ara mahvettım sımdı yıne cok acıyor ama dayanıcam 😂 acımasıda şöyle düşünün üstüne yatarsanız veya saçınız takılırsa. İyileşince bişey hissetmıyosunuz

X