Tatlı Tarifi Pınar ile Sütlü Tatlılar

En beğendiğiniz Sütlü Tatlı tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    1.004
  • Anket Kapalı .
Femara+çatlatma iğnesi kullandım canım. Şimdi iğne sonrası gün sayıyorum, bat yarın:KK48: bir yandan da günde 600mg progestan içiyorum. Kafam devamlı güzel :halay:

Sen nasılsın, nasıl gidiyor canım? :KK74:
Hayırlı olsun canım. Rabbim kalp atışını duymayı da, kucağına almayı da nasip etsin. Birşey sormak istiyorum kafam çok karışık. Hep yumurtlamadan sonra progestan kullanmak istedim ama olursa ztn olur diye cesaret edemedim. Perşembe günü çatlatma iğnesi oldum. Doktora dedim progestan kullansam ? O da genelde tüp bebek tedavılerınde verılıyor. Yapılan araştırmalarda yardımcı olduğu yönünde bir bilgi yok vs dedi. Ama pko ztn progestan eksikliği sebebi ile oluşan bir rahatsızlık diye biliyorum. Bana illa kullanmak istersen crinino jel yazdı ama kafam karıltı almadım. Fiyatıda yüksek geldi. İçim içimi dürtüyor. Kullansam mı diye ? Doktor sana yumurta kontrolü yaptıgında rahım duvarın ıcın ne dedi ? Birde yumurtan kaç mm di?

Bu arada çok alakasız bir konuya bunları yazdığım için çok üzgünüm:KK43:

Hayırlı olsun canım. Rabbim kalp atışını duymayı da, kucağına almayı da nasip etsin. Birşey sormak istiyorum kafam çok karışık. Hep yumurtlamadan sonra progestan kullanmak istedim ama olursa ztn olur diye cesaret edemedim. Perşembe günü çatlatma iğnesi oldum. Doktora dedim progestan kullansam ? O da genelde tüp bebek tedavılerınde verılıyor. Yapılan araştırmalarda yardımcı olduğu yönünde bir bilgi yok vs dedi. Ama pko ztn progestan eksikliği sebebi ile oluşan bir rahatsızlık diye biliyorum. Bana illa kullanmak istersen crinino jel yazdı ama kafam karıltı almadım. Fiyatıda yüksek geldi. İçim içimi dürtüyor. Kullansam mı diye ? Doktor sana yumurta kontrolü yaptıgında rahım duvarın ıcın ne dedi ? Birde yumurtan kaç mm di?

Bu arada çok alakasız bir konuya bunları yazdığım için çok üzgünüm:KK43:
Çok çok teşekkür ederim canım güzel dileklerin için. Elhamdulillah çok mutluyum :KK36::KK36:
Rica ederim canım, özelden konuşalım istersen mesaj atayım sana cevabını, uzın uzun yazarım :KK33::KK36:

çok güzel görünüyordu eline sağlık :dondurma: bir de bunun diyet olanı olsa :işsiz:

Ooo ne uzun mesajdı :-)
Allahım gözlerim ahanda böyle oliyy :confused:
Kendin başardın hakettin bebeğim :super:
Harika gözüküyor gerçekten :dondurma:
Deneyeceğim müsait zamanda :KK76:
Tebrikler :halay:

:KK9::KK9:

• Beğen
Reactions: H E

• Beğen
Reactions: H E
X