Pınar Kür'den şok sözler!

Benim ne oldugumla neden bu kadar ilgilisin? Islamiyet sana bu sorulari sormanin da basortusu takmamak kadar gunah oldugunu ogretmedi mi?:KK53:
Canim, son olarak soyluyorum, Kuranda bahsedilen Incil Hristiyan alemine hic inmedi. Nokta.
Isa nin gelis amaci yeni bir din cikarmak bile degildi. Ona Jesus Christ adini takanlar o oldukten sonra ona inanan kisiler olarak kendilerine Christian dediler. Iste Christianism ya da Turkcesi ile Hristiyanligin kurulusu boyle..

böyle baliklama gibi olucak ama merak ettim, yani size göre hristiyanlik dinini insanlar kendilerimi uydurdu,
bunu diyorsaniz eger hristiyan arkadaslarim eminim sizi topa tutardi

Ben ise gidiyorum, siz toparlayiverin artik..:KK52: Herkese iyi geceler...:KK42:

iyi geceler saraylım.
bu konuyu uzunca konusmayı cok isterim ama yazınca kendimi iyi ifade edemiyorum çoğu zaman.
en iyisi bir alimden öğrenmek. Nihat Hatipoğlu gibi bir alim mesela.:)
senin sorularının cevaplarını en iyi dini iyi bilen alimler verir :KK34:

Siteye gelince görmeseydim su basligi, konu ile ilgile ileti olmasaydi.
Zira hem sinirleniyorum, hemde susmam gerekir belki ama susamiyorum.

Sorulsa iyi niyetlice, cevap versek dilimiz döndügünce tamam ama yok, dini karalama cabasi olunca olmuyor, olmuyor, olmuyor...

Dahza öncede yazmistim..
Islama inanmayan kisilere göre yada inanan ama uygulamayan kisilere göre Allah in en siddetli gazabina ugrayacak kisiler, inanmadigi halde birde inananlara ve Allah in dinine karsi savas acanlardir..

Kuran-i Kerim öyle büyük bir mucizedir ki..
Keske bilseydiniz, keske görseydiniz..
Ama iste herkese görmek, bilmek nasip olmuyor..
Diliyorum Rabbimden herkese nasip olsun, herkesin kalp gözü acilsin..
Celiski denmis acayip derece Kuran-i Kerim hakkindaki cehaletten dolayi dile gelebilen bir iddea bu..

13 yasinda basladim hala icindeyim hala cabalamaktayim hala gözyaslari ile Rabbim den kalbimi acmasini heryönü ile iyice anlamayi dilemekteyim..

Cihat konusunda celiski:)
Yazin neredeymis o celiski..
Hani su Kuran-i Kerimi elestirmek isteyenlerin hep öne sürdügü Bakara suresi 191. ayet mi?
Eger bu ayetse cihat hakinda celiski yada kabul edilemez olan ben aciklayayim siz tabi duymak istiyorsaniz..

Bir ayette kafir dedigine, diger ayette dost mu diyor?
Lütfen, kendiniz icin, kendi iyiliginiz icin lütfen Allah a iftira etmeyin!
Bilseydiniz vebali, keske bilseydiniz...

Erkeklere cennet icin vaadedilen mi?:)
Biliyor musunuz cennet kadinlara daha yakindir?:)
Su huriler mi sizin caniniz SIKAN?:)

Bilmiyorsunuz!

Allah erkeklerden HZ Yusuf gibi iffetlerini ve gözlerini sakinmalarini istiyor.
Muhakkak ki bu cok zordur degil mi?
Hani su asiri sekilde dekolte giymis, ceylan gibi hatunlari görünce kadinlar bile " ayy ben kadinin ben bile gözümü alamiyorum, afet gibi kadin" falan derlerya.

Iste erkeklere bir uyari ve müjdedir o ayetler.
Sakinin ey iman eden erkekler, sakinin, eger Allah in rizasini diler ve kendinizi sakinirsaniz, gözünüzü göz kapaginizla örter ve iffetinizi korursaniz bilin ki Allah sizi daha güzeli ile ödüllendirecektir!

Evet her gece bir kadinin koynunda sabahlayan, bir gecelik ilskilerle kim hosuna giderse onunla zevklenen erkeklere karsin sadece Allah in rizasini dileyen ve nefsine sahip cikan bir erkek bir olmasa gerek..
Sabredenlerinde daha güzeli ile ödüllendirilmesi garip olmasa gerek.

Ayrica bu kadinlar icinde gecerli..
Kadinlarda ayni sekilde ödüllendirilecek..
Bu mu garip?

Nedir celiski?
Sorun cevaplayalim dilimiz döndügünce.
Yok ama sadece karalar gibi " celiski var" demek olmuyor!

Son düzenleme:
din (butun dinler) tartismaya acik bir konu degildir. adi ustunde "inanirsin" bilim degilki celiski arayalim.

kalbin neyi dogru bulursa ona yonelirsin. sanki maas baglanmis gibi insanlarin inanirken huzurlu oldugu inanclarini yikmak icin hararetli tartismalar niye?

inanan inanir. inanmayan inanmaz. din beyin isi degil kalp isidir.

[h=3]sızın dınınız sıze benım dınımde banadır kafırun suresı sure 109,ayet 6 cunku hakla batıl ayrılmıstır ve hıcbır peygamber yenı bır dın getırmemiştir hepsı mevcut dını torpulemiştir...[/h]

X