Bebek Beslenmesi Pirinç unu günde kaç defa vermeliyim

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

dilankilic

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
12
0
21
Bebeğim 4 aylık ve sütüm artık yok denecek kadar az oldugu icin bebek emmek istemiyor maddi durumum yetersiz oldugu icin pirinc unu vermeyi dusunuyorum fakat internetten aldığım bilgilere gore sadece gunde bir defa vermeliymisim ara öğün olarak ( ACABA 1 DEFADAN FAZLA VEREBİLİRMİYİM BEBEGİME HER ACİKTİGİNDA)

Bebeğim 4 aylık ve sütüm artık yok denecek kadar az oldugu icin bebek emmek istemiyor maddi durumum yetersiz oldugu icin pirinc unu vermeyi dusunuyorum fakat internetten aldığım bilgilere gore sadece gunde bir defa vermeliymisim ara öğün olarak ( ACABA 1 DEFADAN FAZLA VEREBİLİRMİYİM BEBEGİME HER ACİKTİGİNDA)
Doktora danisabilirsiniz bunu formul mama en dogrusu olur bana kalirsa 2 ay en azindan alabilirsiniz belediyeye basvuruda bulundunuzmu? Bildigim kadariyla bu konuda yardimci oluyorlar

Doktora danisabilirsiniz bunu formul mama en dogrusu olur bana kalirsa 2 ay en azindan alabilirsiniz belediyeye basvuruda bulundunuzmu? Bildigim kadariyla bu konuda yardimci oluyorlar

Pirinc ununun hicbir besleyiciligi yok sadece tok tutar bebegi. Belediyenizin sosyal hizmetler birimine basvursaniz en azindan mama yardimi yapsalar.
Yapıp yapmadıklarını bilmiyorum fakat başvurmakta fayda var ilk konuya değinecek olursam malesefbelediyeden de elim boş donersem malesef pirinç unundan başka bir carem kalmıyor

Eşiniz var mı? Calısmıyor mu?

Eşim çalışmıyor işten çıkarıldı
Mama için belediyeye gidin, muhtarlığa gidin az cok yardım alırsınız. Aileler ne durumda size destek olmuyorlar mı?Eşiniz işsizlik maaşı alıyor mu? İşaramaya devam etsin öyle ya da böyle bulacaktır. Siz de lise btirdiyseniz acık öğretim üniversite okuyun bebegı büyütürken.Biraz kendinizi geliştirin ve bebek sonrası çalışma hayatına odaklanın. Karı koca çalısıp 2.bi bebek daha yapmayın.

Pirinç ununun hiçbir besin değeri yok. Bebeğinizin açlıktan ağlamamasını sağlar sadece. Çok üzüldüm ama size değil, o yavruya. Maddi durumunuz bu kadar kötüydü madem nasıl cesaret edip hamile kalabildiniz hayret. Muhtarlığa gidip anlatın durumunuzu. Allah yardımcınız olsun.

Mama için belediyeye gidin, muhtarlığa gidin az cok yardım alırsınız. Aileler ne durumda size destek olmuyorlar mı?Eşiniz işsizlik maaşı alıyor mu? İşaramaya devam etsin öyle ya da böyle bulacaktır. Siz de lise btirdiyseniz acık öğretim üniversite okuyun bebegı büyütürken.Biraz kendinizi geliştirin ve bebek sonrası çalışma hayatına odaklanın. Karı koca çalısıp 2.bi bebek daha yapmayın.
😂😂 Zaten şu anda okuyorum eşim 2 ay önceye kadar çalışıyordu istem çıkarıldı sonradan malesef evlilik tercihimiz yüzünden ailelerimiz bize destek olmak istemiyor 😒 hoş çalışınca da alabileceği ucret ya asgari olur yada biraz üstü sözleşmesine bağlı o da pek yetebilecek birşey değil bu zamanda para sadece cocuk degil ki benim test paralarım ev ihtiyaclari vs birsuru ivir zivir

Pirinç ununun hiçbir besin değeri yok. Bebeğinizin açlıktan ağlamamasını sağlar sadece. Çok üzüldüm ama size değil, o yavruya. Maddi durumunuz bu kadar kötüydü madem nasıl cesaret edip hamile kalabildiniz hayret. Muhtarlığa gidip anlatın durumunuzu. Allah yardımcınız olsun.
Açlıktan aglamasinda sütümü sağar gene veririm

X