Pisboğaz bakıcı 3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şunu da belirteyim “yiyecek yüzünden çıkarmış kızı” demesin yine birileri..
Kamerayı takmadan bir gün önce okuldan erken çıktım eve geldim saat 2 gibiydi hala bütün perdeler kapalıydı,kapıda 30 dk kadar kaldım ısrarla aradım açmadı,kapının arkasındaki üst kilidi kapattığı için de kendim açamadım,sonra bi açtı uyuyorum dedi halbuki hiç uykulu gibi değildi,ortalıkta ne bir oyuncak ne bir etkinlik emaresi..Perdeleri çekmişti ve büyük ihtimalle bir yeri kurcalıyordu benim olduğumu anlayınca toparlama telaşına girdi çünkü rengi kıpkırmızı idi..o olayda için iyice karardı ona karşı.yine de evet tahammül ettim.:KK43:
Ya çocukları istismar ediyor olsaydı neden 2 hafta daha beklediniz ki o gün hemen gonderseydiniz.

Beni de en çok benle konuşurken yüzünü kaçırması tırnaklarını aşırı hırsla i yemesi kızlarımın onu son zamanlarda istememesi çok korkuttu..hatta kızlarım karınları açılsa baba sağolsun “ayıp” kavramını öğretti ki onlar bugünlerde sürekli göğüslerimi açıp oynama merakı gelmişti :KK43: kötü düşünmek istemedim eşim abartma olmaz öyle şey bu kadar kamera içinde dedi falan..Telefonuna bakacağım yarın gelip kalan parasını alacak..bunu yapmazsam içimde kalacak.
Ben buna takıldım. Kızlarınızı siz tanırsınız bu yaptıkları normal mı ? Bilmediğim için soruyorum. Allah korusun çocuklara oyun diye başka şeyler yaptırmış olmasın veya emzirmeye çalışmasın ? Çocukların ağzından laf alabilir misiniz? Hadi ablayla ne oynuyordunjz bana da gösterin falan deseniz

Ben çok samimi olduğum bir akrabaya gitsem dahi oturduğum yerden kalkmıyorum,
bir de çalışılan yerde bu rahatlığı anlayamadım doğrusu.
Bence iyi yapmışsınız , çocuklar da istemiyormuş zaten

Ben buna takıldım. Kızlarınızı siz tanırsınız bu yaptıkları normal mı ? Bilmediğim için soruyorum. Allah korusun çocuklara oyun diye başka şeyler yaptırmış olmasın veya emzirmeye çalışmasın ? Çocukların ağzından laf alabilir misiniz? Hadi ablayla ne oynuyordunjz bana da gösterin falan deseniz
Söyledim ablanın da var dediler o kadar..konuşmanın devamı gelmedi,pekişmesin diye üzerinde durmadım açıkçası..Çocuk psikolojisinde öyle anlatılır ya üzerinde durdukça dikkatini çektikçe pekişir diye..

Ne bileyim ya ne zaman açsam izlesem herşey yolundaydı,kızlar ondan sıkılmış olabilir diye düşündüm :KK43:
Bu devir hepimizi paranoyak yapıyor ama mesela cinsel istismar sadece çocuklara fiziksel temasla olmaz giyimine dikkat etmez vücudunu sergiler teşhir eder, cinsel içerikli söylemler vs. O gün yarim saatte topladığı şey ev olmayabilirde.allah korusun içinizi bunaltmak istemiyorum ama istismar maduru bir çok çocuk var bu devirde ve eskiden de böyleydi. Başka bir bakıcı tutacak olursanizda eve geldiğiniz de 7 24 ne olduysa baştan sona kadar izlediğinizi.kameranin kör noktalarında uzun süre durulmamasini tuvaletleri sırasında da sadece kapıda beklemesini vs sınırları belirleyip konuşun. Iyi ki göndermişsiniz. Hırsızlık yapan bir çok seyide yapabilir bana göre.

Söyledim ablanın da var dediler o kadar..konuşmanın devamı gelmedi,pekişmesin diye üzerinde durmadım açıkçası..Çocuk psikolojisinde öyle anlatılır ya üzerinde durdukça dikkatini çektikçe pekişir diye..
Umarım unuturlar ve umatım korktuğumuz şey değildir. Ablanın da var dediklerine göre sanırım görmüşler 😕

Okurken bile gerildim , önceki konunuzu biliyorum. Çoğu kişi demiş ama tekrar söyleyeyim içimde kalmasın, lütfen kapı kilidinizi değişin. Cok pahalı bir şey değil, hem güvenliğinizden de önemli değil zaten.Kadın bana hiç güven vermedi çünkü, eşinizle çocuklarınızın resmi olan magnetleri bile alması normal değil bir kere. Onları geri istediniz mi? Bence isteyin , evde her yeri kurcalamış gibi geldi bana. Korkutmak istemiyorum sizi ama siz anlamadan anahtarı bile yaptırmış olabilir , o evdeyken dışarıdan birine yaptırıp getirtse ruhunuz duymaz. O yüzden hemen değiştirin kilidi dedim. Fazla takıntılıysa işi bıraksa da eve girmeye kalkar gibi duruyor, değerli eşyanız varsa da evde dip köşe bir kontrol edin. Hatta çamaşırlarınızı falan da kontrol edin , eksik var mı diye. Fazla film izlemekten midir nedir ama bir sürü ihtimal geliyor insanın aklına.

İlk konuyu bu başlıkla açtım diye tekrar öyle açtım aslında şuan konu herşeyi aşırıp aşırıp yemesi değil,işine son verdim bugün...Ama önce özet geçeceğim bilmeyenlere..Başlangıçta Kız sürekli ve sistematik olarak buzdolabındaki 3-5 kişilik yemeği tatlıyı çerezi içeceği aşırdı,yedi veya götürdü bilmiyorum,burda paylaştım herkes ya kov ya kamera tak dedi (ilk günden takmama nedenim tanıdık aracılığıyla bulmuştuk yanlışı olmaz diye düşündük ve sürekli de izleyemem diye de takmadık açıkçası) Bazısı da beni cimrilikle lokma saymakla suçladı🤨 (ki mesele bir iki tabak yemek değil,buzluktan giden çörekler etler kurabiyeler ve 1 tepsi dolusu tatlılar kekler yani yedikleri gerçekten doymalık değil keşke öyle olsaydı)
En son şerbetli tatlı yaptım (haşhaş tatlısı-bilen bilir kremşantili ve şerbetlidir,ağırdır) büyük yuvarlak borcam tepsisinde; onun tamamına yakınını yedi,uyardım keşke bize de yetecek kadar bıraksaydın diye (çünkü önceki gece yaptım ılıktı diye biz yemedik) güldü geçti,midesine düşkün demek ki ne yapayım çocuklarım onu seviyor deyip kızı yine idare ettim,o arada kamera taktım,kameranın 2. Haftası oldu,kızı kameradan izleyebildiğim kadar sorun yoktu ama isteksizdi suratı hep düşüktü ve hep kameraya sırtı dönük oturdu çocuklarla (hatta bu hafta çift görünümlü kameranın olduğu odada hiç oturmadılar,ki oturma odam orası)..her geldiğimde kızlarım abla gitsin demeye başladı,kıza sordum kameraya bakıyorsun nerden bileyim neden istemiyorlar dedi..kızlarım 2,5 yaşında başlarda abla kızdı mı dediğimde hayır diyen çocuklar şimdi abla kızıyor demeye başladı,kamera her yerde var ama ben öğretmenim mütamadiyen izleyemedim ara ara açıp baktım.. Kıza da saf kafamla söyledim,sürekli bakamıyorum özet geç diyordum günün sonunda gelince..(yedikleri içtikleri uykuları vs)
-Neyse şimdi dün tatildi diye evdeydim biraz evi elden geçirdim temizlik yaptım ikizlerimin elbise dolabının bi bölümünde hatıra kutusu var,içinde diş magnetleri doğum magnetleri emzik patik vs var bi de fotoğraflı magnetleri vardı, ordan kokulu taş şeklindeki magnetleri istedi vermiştim,10 taneye yakın..(bahsettiğim kutu dolabın son katında özellikle alması kurcalaması lazım yine de söylenmedim,merak etmiştir nolcak dedim) dün bi baktım geri kalanlardan 3 5 tane kalmış magnetlerin tamamına yakınını almış(ne yapacaksa) sonra mutfaktaki buzdolabının üstüne baktım onları da almış hem de eşimin ve çocukların beraber olduklarını..Anlam veremedim yani istedi verdim ama fotoğraflı olanları istediğinde hayır olmaz ne münasebet çocuklarımın fotoğrafını neden alıyorsun diyebilmiştim..bir de banyo dolabında eşimin cebinden makinaya atacağım sırada çıkan bozuklukları attığım küçük bi sepet var onları da almıştı hangi ara almış bilmiyorum ama tek tek açıp kayıtlardan bakamadım direkt bugün sorup gerekçesini aldıktan sonra çıkarırım dedim..Hani olur da yol parası yoktur almıştır yine anlarım (hiç tahammül edilir gibi değil ama hadi yine şans verilir belki dedim bi de magnetleri de çocukları çok seviyorum aldım der yine hoş görürüm dedim )
-Geçen haftada ben ona bişey anlatırken aşırı şekilde gözlerini kaçırıp tırnaklarını hırsla koparıp koparıp attı,korktum açıkçası ve daha önce de kardeşim şizofren hastası (gen faktörü) dediği için onun da psikolojik olarak normal olmadığını da düşünüp ( kendisi de ben gitsem doktora rapor verirler bana herhalde demişti,güya şaka yapmıştı) artık gelme dedim bugün,o da tuhaf bakışlarıyla tamam dedi sadece.
-En önemlisi kızlarım onu 2 haftadır istemiyordu...Uyuyana kadar abla gelmesin diyorlardı :KK43:
Gönderdim.Allah iyilerle karşılaştırsın hepimizi..lütfen anlamadığınız yeri sorun :KK66: açayım çok çok yüzeysel anlatmaya çalıştım..
Dipdipnot:baştan yapmam gereken buydu belki ama şans verdim çocuklarım da seviyordu diye onları düşünmek zorundaydım..ayrıca Kızı bu yaptıkları yedikleri için asla incitmedim aksine yapsaydım belki bu kadar ileri gitmezdi..

Evden daha ciddi birşeyler gitmiş mi bence onları kontrol edin.
Magnete tenezzül etmek nedir..

Yazarım ama yediğine ve her yeri kurcaladğına artık çok eminim.. kız akşamdan aradı yarın gelemiyorum demişti,acile gittim dedi,hala da “ kesin çok yemek yemiştir mide fesadı geçirmiştir o” demişti eşime :) (halası eşimin iş arkadaşı aracı olan o )
Aracı olanın tanıdığımı bu kız yoksa daha önce çocuklara bakmış öyle mi referans oldu.

Evde dadı mı var nehir kenarındaki ceylanı yutmak ıcın bekleyen tımsah mı var belli degıldı zaten. Gec kalınmıs olsa da ıyı oldu. Kameranın kaydetme ozellıgı yok mu yanı sadece baktıgın anı mı gorebılıyorsun. Ben olsam hepsını acıp ıncelerdım bos zamanımda. Recep ivediğin repliği geldı aklıma. 'CİMRİ ŞİŞMAN BENCİL PİSLİK' 😆😆😹

Okurken bile gerildim , önceki konunuzu biliyorum. Çoğu kişi demiş ama tekrar söyleyeyim içimde kalmasın, lütfen kapı kilidinizi değişin. Cok pahalı bir şey değil, hem güvenliğinizden de önemli değil zaten.Kadın bana hiç güven vermedi çünkü, eşinizle çocuklarınızın resmi olan magnetleri bile alması normal değil bir kere. Onları geri istediniz mi? Bence isteyin , evde her yeri kurcalamış gibi geldi bana. Korkutmak istemiyorum sizi ama siz anlamadan anahtarı bile yaptırmış olabilir , o evdeyken dışarıdan birine yaptırıp getirtse ruhunuz duymaz. O yüzden hemen değiştirin kilidi dedim. Fazla takıntılıysa işi bıraksa da eve girmeye kalkar gibi duruyor, değerli eşyanız varsa da evde dip köşe bir kontrol edin. Hatta çamaşırlarınızı falan da kontrol edin , eksik var mı diye. Fazla film izlemekten midir nedir ama bir sürü ihtimal geliyor insanın aklına.
Evde olanları dün saydım 20 adet vardı özellikle onları da getirip mutfaktaki tereğe bıraktım,alır mı diye,o gittikten sonra fark ettim,getirip onların üzerine bırakmış,gitmeden sordum inkar etmedi,kabul de etmedi,neden götürdü neden geri getirdi bilmiyorum :KK43:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X