Pisboğaz bakıcı 3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nedense bu konuyla bende ki aynı düşünce daha bir pekişti..
Belki bir kız var ortada ama bu konu sahibi bu kıza tü kaka diyelim diye kıza yakistirmadigi şey kalmadı..

2. Konusunda çok tepki almıştı..Bununla kendisini haklı çıkarmaya çalışıyor..
İlk konuda sizler zaten Kıza tü kaka dediniz ama ben iyimserdim diye kızıyordunuz,ikinci konuda kamera taktım siz bu sefer de bana tü kaka dediniz,önceki konularımı bilmeden yorum yapmayın..hatta ilk konuda Kıza obur öküz hayvan diyenler ikinci konuda bana cimri dedi :) önceki konudaki mesajlarınıza bakın sonra bana verin veriştirin! Tutarsızlık diz boyu... Çaresizlik insana hata yaptırır şans verdim, hata ettim ama gönderdim ya siz ??

Son düzenleme:
burdaki hanımların bir kısmında,bu haller var aradaki çürük domatesler olayı sanırım...Anlamadan dinlemeden asıp kesenler...ya da laf olsun torba dolsun diyen amaçsız tipler.Yahu fake isem yazma yorulma,ikizlerimin doğduğu kucağıma aldığım hamilelik istediğim dönemlerden mesajlar var hala fakesin diyen tipler var...Siz öyle mi yaşıyorsunuz olmayan bir hayatınız ama olmuş yaşanmış gibi...Çok tehlikelisiniz..korkunç..bakıcı kızdan daha tehlikelisiniz.

Bn de sizin gibi tepki verenleri anlamıyorum ! Hiç mi hayatınızda sıkıntı yaşamıyorsunuz ?! Çok mu normal giden bi hayatınız var ?? bir öğretmen ve ikiz annesi olarak zannettiğiniz kadar boş ve saçma bir vaktim yok..bu birincisi..ikincisi ise üç başlık açma nedenimi bütün konularımı okuduysanız anlardınız,okumadığınız besbelli..İlkinde kuşkularımı paylaştım,dışardan bi gözle değerlendirilmesini istedim,çoğunluk çıkar dedi ya da kamera tak hiç olmazsa dedi,ÇARESİZ kamera taktım,2 hafta denedim,o arada yaklaşık birçok mesaj aldım farklı kişilerden,son durumu öğrenmek istediler ben de 2. Konuyu açtım aynı saatlerde kapattım,yine sizin gibi bisürü okumadan yazanlar oldu,konuyu kapattırdım..En son bunu açtım çünkü bakıcıyı gönderdim..Yani yine aynı konuydu aslında...demem o ki aslında tek konu ama sizin gibi arkadaşlar sağolsun varolanı kapatıp aynı başlıkla bilgi verdim..Vermek zorunda mıyım ? Hayır...Ama anne olan ve bakıcıya çocuğunu baktıran insanlar var burda bu yazdıklarımı okuduktan sonra belki onlar bana yardımcı olacak fikirleriyle...Belki sadece iç döktüm! Sonuç ortada gönderdim diyorum hala fakesin klişesi..
Her konuda mutlaka “sen fakesin” diyenler var hayret ediyorum ben de size,derdi olmayan insan yok,iri veya ufak...Ama sizlerin derdi yok belli.Dert beğenmediğimize göre.!
Benim cok daha ciddi dertlerim var merak etmeyin. Bence sizin de olsaydi gercek dertleriniz ugrasmazdiniz foruma gonderdiginiz bakici konusu acmaya. Bu kadar cikismanizdan bazi cikarimlar yapardim ama yapmicam:)) dizinize devam edin kolay gelsin.

Benim cok daha ciddi dertlerim var merak etmeyin. Bence sizin de olsaydi gercek dertleriniz ugrasmazdiniz foruma gonderdiginiz bakici konusu acmaya. Bu kadar cikismanizdan bazi cikarimlar yapardim ama yapmicam:)) dizinize devam edin kolay gelsin.
Tmm 😅🙋🏻‍♀️
(Çocuğundan kıymetli bişey var mı deyip-daha önemli işlerin mi yok diyen çelişkili insan)

Okulum köyde yol boyunca izledim,4saat kadar gidiş dönüş..çocukları Uyutunca izlerim yine..şimdilik suratsızlığı ve ayakta bile yediği yemekler var..
Dua edicem o ruh hastası çocuklarınıza birsey yapmamış olsun, öyle kötü bir zamanda yaşıyoruz ki öz anne babalar neler yapmiyor 😔. İyi haberlerinizi alırız inşallah 💕

Ahh sormayın bahsettiğiniz gibi bir komşuyu önerdiler en başta onu denedik,kadın çocuklarımı alıp bin çocuklu eve misafirliğe gitti,haberim olmadan,geldiğimde çocuklarımı parkta topladım :KK43: bebek bunlar nasıl tek bıraktınız deyince de aman pimpirkli şey oldum...Onu herkes methetti bide...İnsanlar doysun yeterli mantığında..Bu süreçte onu anladım..Kimse çocuğun ruhsal bilişsel gelişimine önem vermiyor..
İnanmıyorum, bakıcı çocukları parkta tek başına mı birakmis 😮😮

İlk konuda sizler zaten Kıza tü kaka dediniz ama ben iyimserdim diye kızıyordunuz,ikinci konuda kamera taktım siz bu sefer de bana tü kaka dediniz,önceki konularımı bilmeden yorum yapmayın..hatta ilk konuda Kıza obur öküz hayvan diyenler ikinci konuda bana cimri dedi :) önceki konudaki mesajlarınıza bakın sonra bana verin veriştirin! Tutarsızlık diz boyu... Çaresizlik insana hata yaptırır şans verdim, hata ettim ama gönderdim ya siz ??
Hayır yanılıyorsunuz.. İlk açtığınız konudan beri size hak vermedim..Tek tek bakın tek bir yorumum yok:KK66:

Birinci ve ikinci konunuzda itamlarınız çok iticiydi

burdaki hanımların bir kısmında,bu haller var aradaki çürük domatesler olayı sanırım...Anlamadan dinlemeden asıp kesenler...ya da laf olsun torba dolsun diyen amaçsız tipler.Yahu fake isem yazma yorulma,ikizlerimin doğduğu kucağıma aldığım hamilelik istediğim dönemlerden mesajlar var hala fakesin diyen tipler var...Siz öyle mi yaşıyorsunuz olmayan bir hayatınız ama olmuş yaşanmış gibi...Çok tehlikelisiniz..korkunç..bakıcı kızdan daha tehlikelisiniz.
Herkesi ciddiye alma , boşver, insanlar yaşamadıkları konularda,sizi anlamadıkları için malesef incitici yorumlar yapıp, düşünmeden yargılayabiliyorlar. Nasreddin Hoca bile boşa dememiş bana damdan düsen birini getirin diye. İyi yapmışsınız, ben de öğretmenim, iki çocuğumu gurbette büyüttüm, bu konuda iyi birini bulmakta, çocuğu emanet etmekte zor. Allah iyilerle karşılaştırsin.

Herkesi ciddiye alma , boşver, insanlar yaşamadıkları konularda,sizi anlamadıkları için malesef incitici yorumlar yapıp, düşünmeden yargılayabiliyorlar. Nasreddin Hoca bile boşa dememiş bana damdan düsen birini getirin diye. İyi yapmışsınız, ben de öğretmenim, iki çocuğumu gurbette büyüttüm, bu konuda iyi birini bulmakta, çocuğu emanet etmekte zor. Allah iyilerle karşılaştırsin.
Ahhh :KK43: çok sağolun,amin 🙏

Bakıcıyı gozumde oyle bır canlandırdımkı nekadar ıtıcı bır ınsan, nasıl bukadar rahat olabılır bukadar hakkı kendınde gorebılır aklım almıyor
nasıl dayandınız bu zamana kadar, tebrık edıyorum sızı ya bır ınsan nasıl bukadar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X