Çocuk Hastalıkları Pişik Için özel Karişim

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

tamar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
61
0
46
Size Vereceğim Bu üç Adet Kremi Evde Bir Kavanozon Içinde Kariştirip Bebeişinizin Pişik Olmuş Poposuna Sürerseni Sürdüğünüz Andan 10 Dk Sonra Tüm Sorunun Hemen Hemen Yok Olduğunu Göreceksiniz.bu Formülü Bana Oğlumun Doktoru Verdi Arzu Eden Denesin.

Bephanthene Plus
Travocrt
Madecassol

Çok teşekkürler tamar benim yiğen içinde bepanthene merhemi altını temizledikten sonra arada sürün dediler ama henüz pişik yok eğer olursa bu karışımı deneriz,paylaştığın için teşekkürler.

bence hiç uğraşmayın desitin diye bir krem var pişik, tırnak izi hepsini ertesi güne hafifletiyo

sevgili tamar dediğin kemlerden aldım bir kez denedim ilk seferde bile faydası oldu ama her altını değişmedemi kullanacağız?

travakort kortizonlu bir kremdir o yüzden benim doktorum günde 1 kez den fazla kullanmayın dedi arkadaşlar

dermo trosyd arkadaşlar süper bişey.meme ucuma kzımın ağzındaki pamukçuk geçmişti yara oldu nerdeyse şakır şakır denecek şekilde kanıyodu çocuk dr umuz bunu verdi pişiktede kullanabilirsiniz dedi.altında kızarıklı aşırı olduğunda bunu sürüyorum diğer alışta hiçbişey kalmıyo çok ii pişiğe:)

dermo trosyd arkadaşlar süper bişey.meme ucuma kzımın ağzındaki pamukçuk geçmişti yara oldu nerdeyse şakır şakır denecek şekilde kanıyodu çocuk dr umuz bunu verdi pişiktede kullanabilirsiniz dedi.altında kızarıklı aşırı olduğunda bunu sürüyorum diğer alışta hiçbişey kalmıyo çok ii pişiğe:)

oskeeee26 cım canım benim oğlum 2.5 yaşında.pişik oldu birden aslında çok dikkat ederim ama..seninkiyle aynı marka olmasada benimde çok kaliteli bir meme ucu çatlak kremim vardı.senin yazını okudum hemen oğluşuma sürdüm.:sm_cool:ayy allah razı olsun anında bitti kızarıklık bidaha da anne acıya demedi...:teytey:

trosyd in üstüne tanımam mantar oluşumunu da engelliyor.ayrıca chicco nun yüksek korumalı pişik kremi de sürünce beyaz bir tabaka gibi kalıyor.emilince 15 dakikada pişikten eser yok

Size Vereceğim Bu üç Adet Kremi Evde Bir Kavanozon Içinde Kariştirip Bebeişinizin Pişik Olmuş Poposuna Sürerseni Sürdüğünüz Andan 10 Dk Sonra Tüm Sorunun Hemen Hemen Yok Olduğunu Göreceksiniz.bu Formülü Bana Oğlumun Doktoru Verdi Arzu Eden Denesin.

Bephanthene Plus
Travocrt
Madecassol

Süper ... KK seviyorum..... teşekkürler

X