PKO,8.5CM ÇİKOLATA KİSTİ VE SAĞ TÜP TIKANIKLIĞI AMELİYAT/TÜP BEBEK

Melom26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
1.079
541
Merhabalar, ayrıntılı cevabınız için çok teşekkür ederim. 16 yaşından 20 yaşına kadar ilaç kullandım küçülme olmadığı gibi küçük küçük yeni kistlerde oluştu... Dr. bana kistin yumurtalığa yapışık olduğunu ve tüplerde sıvı birikimi yani tıkama olduğunu söyledi. Biraz uğraştırıcı bir ameliyat dedi. Açıkçası tüp bebek süreci beni korkutuyor... Dediğim gibi AMH değerlerim ve diğer tüm hormon testlerim çok iyi. Adetim de çok düzenli pko olmasına şaşırdım ama ultrasonda kendi gözlerimle gördüm bir sürü yumurta vardı...
Merhaba c life macun araştır istersen pko çikolata kisti ve daha birçok şeye şifa. Bende de pko var ilaçlar ise yaramayınca macunla hamile kaldım çok şükür Rabbim sizlere de nasip etsin inşallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-10-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 237 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları bugünlerde palete benzemektedir. Bacak tomucukları ise belirginleşmektedir. Bebeğin vücut boşluğu, bebeğin üreme yapılarını geliştirmek için gerekli tüm dokuları içerir. Üreme yapılarının oluşumunun ilk evresi bebeğiniz kız ise yumurtalık, erkek ise testislerdir. Önümüzdeki altı gün boyunca bebeğinizin beyni, vucudu ve kafası hızlı bir büyüme sürecine girecektir. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 4-6 mm.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nenvarkuzumm

Kendini küçük görmeyi bırak. Sen yürüyen evrensin.
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
483
486
26
Merhaba c life macun araştır istersen pko çikolata kisti ve daha birçok şeye şifa. Bende de pko var ilaçlar ise yaramayınca macunla hamile kaldım çok şükür Rabbim sizlere de nasip etsin inşallah
MAŞALLAAHH RABBİM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAAH....
Benim sağ tüp de tıkalı işe yarar mı bilemedim ama araştırıp alıcam denemekte fayda var...

Melom26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
1.079
541
MAŞALLAAHH RABBİM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAAH....
Benim sağ tüp de tıkalı işe yarar mı bilemedim ama araştırıp alıcam denemekte fayda var...
Allah razı olsun size de en kısa zamanda nasip etsin evet daha birçok şeye iyi geliyor tabiki araştır aklına takılan olursa whatsaptan iletişim kuruyorlar şifa olsun şimdiden ❤❤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-10-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 237 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları bugünlerde palete benzemektedir. Bacak tomucukları ise belirginleşmektedir. Bebeğin vücut boşluğu, bebeğin üreme yapılarını geliştirmek için gerekli tüm dokuları içerir. Üreme yapılarının oluşumunun ilk evresi bebeğiniz kız ise yumurtalık, erkek ise testislerdir. Önümüzdeki altı gün boyunca bebeğinizin beyni, vucudu ve kafası hızlı bir büyüme sürecine girecektir. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 4-6 mm.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın