pko ,femara , ovitrelle ve beklemek ..

Merhabalar
Femera sonrası bende ovitrelle iğnesi oldum.28 haziranda ovitrelle yapıldı dün şiddetli bacak ve kasık ağrısı oldu geceden beri de bel ağrım var şuan. Beni tecrübelerinizden faydalandırırsanız çok sevinirim. Neye işaret bunlar 🙂
Merhaba canım, hayırlı olsun inşallah 🥰 bende geçen ay ilk tedavimdi. Bu ay şunu farkettim ilaçların etkileri çok oluyor. Bu tarz semptomlar çok yaşadım, hatta lekelenme bile oldu bende. Ama sonuç olumsuz. Adet olunca kasık ağrım, bacak ağrım falan değişti. O şekilde değilde normal adet ağrısına döndü. İlaçlara tekrar başladım 3 gün sonra tekrar aynı semptomlar başladı. Tedavide İlk ay olduğu için ben çok umitliydim. Negatif çıkınca da üzüldüm tabi ama Bu ay semptomlara kulak asmiyorum, tedaviyi uyguluyorum ama üstüne çok dusmuyorum falan. Kendimi daha iyi hissediyorum :)

Ohaaaaaaaa 😍😍😍💃💃💃😍 ya nasıl güzel haber buuuuuuu 🥰🥰🥰🥰 maşallah canım benim 🧿 Allah'ım bebislerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🥰🥰🥰🥰 risk her zaman var kuzum, gönlünü ferah tut. inşallah endişelenmeden huzurla geçer hamilelik serüvenin 🥰🥰🥰
Valla kuzum tam sevindim kanama başladı dün hala devam ediyor progestan da kullanıyorum ama inşallah sağlıklı olur moralim bozuk biraz 🙁

Merhaba canım, hayırlı olsun inşallah 🥰 bende geçen ay ilk tedavimdi. Bu ay şunu farkettim ilaçların etkileri çok oluyor. Bu tarz semptomlar çok yaşadım, hatta lekelenme bile oldu bende. Ama sonuç olumsuz. Adet olunca kasık ağrım, bacak ağrım falan değişti. O şekilde değilde normal adet ağrısına döndü. İlaçlara tekrar başladım 3 gün sonra tekrar aynı semptomlar başladı. Tedavide İlk ay olduğu için ben çok umitliydim. Negatif çıkınca da üzüldüm tabi ama Bu ay semptomlara kulak asmiyorum, tedaviyi uyguluyorum ama üstüne çok dusmuyorum falan. Kendimi daha iyi hissediyorum :)
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Yakın zamanda umarım güzel haberler duyarız☺️☺️

Doktorun ne diyor kanamaya?
Benimde bu ay iptal tedavi. Büyümüyor yumurtalar. Önümüzdeki ay tekrar baslicaz
Doktor içerde kalan kanlardır dedi ama bana pek öyle gelmiyor progestan kullanıyorum inşallah bebişlerde bir sıkıntı yoktur 🙁 kaç fostimon kullanmıştın 4 müydü benim 3 tanede hiçbir şey yoktu 4 tane daha kullandım bir anda büyümüştü ama senin kaç mm’de kaldılar kuzum?

Kızlar merhaba sizde görüyorsunuz dimi adetim 15 gün gecikti 1bucuk hafta önce doktora gittim kanda ve ultrason da çıkmadı ama doktor 1 tane yumurta oluşmuş boyutu fa çok iyi beklemem gerektiğini söyledi bugün akşamüstü test yaptim bu şekilde çıktı sizce umut varmidir geç döllenme deniliyo sanırım eğer nasıl olursa🙏🏻

Eklentiler

• IMG20210707183651.jpg
    IMG20210707183651.jpg
    120 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG-20210707-WA0003.jpeg
    IMG-20210707-WA0003.jpeg
    34,1 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar merhaba sizde görüyorsunuz dimi adetim 15 gün gecikti 1bucuk hafta önce doktora gittim kanda ve ultrason da çıkmadı ama doktor 1 tane yumurta oluşmuş boyutu fa çok iyi beklemem gerektiğini söyledi bugün akşamüstü test yaptim bu şekilde çıktı sizce umut varmidir geç döllenme deniliyo sanırım eğer nasıl olursa🙏🏻
Merhaba evet geç döllenme olabilir erken bile bakmışsın çünkü yumurta çatladıktan sonra 14 gün geçince daha net belli olur 😊 Hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 yarın sabah ilk idrarla tekrar test yap koyulaşıyor mu diye bak ya da kan ver istersen canım

Merhaba evet geç döllenme olabilir erken bile bakmışsın çünkü yumurta çatladıktan sonra 14 gün geçince daha net belli olur 😊 Hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 yarın sabah ilk idrarla tekrar test yap koyulaşıyor mu diye bak ya da kan ver istersen canım
Sabah kan verdim ultrason muayesinde çıkmadı doktor çok normal vajinal bile baksam belli olmaz dedi nasip bakalım bekliyorum 🙏🏻

Ay hayır sekreterini de aradım oda bakıp duruyormuş akşama doğru çıkar sanırım e nabizdan bakabilirsiniz veya yarın ararım dedi catlicam yeminle 😂 çokta ağrım var çok korkuyorum bobregime doğru ağrıyor
Haber verirsin çıkınca canım merak ettim ben de 😂 böbrek dediğin arkası mı ağrıyor yani?

Çıktı 47.84 yazıyor doktor çıkmış konuşamadım nasıl sizce sonuç ay çok kötü oldum varmı i şimdi hamilelik
Var tabiii hayırlı olsun canım inşallah sağlıklıdır 🤲🏻💙 Daha çok yeni ama 2 gün sonra tekrar aynı yerden kan verip iki katına çıkıyor mu kontrol et istersen 😊 11-12 gün sonra anca kese görünür erken öğrenmişsin 😅

Var tabiii hayırlı olsun canım inşallah sağlıklıdır 🤲🏻💙 Daha çok yeni ama 2 gün sonra tekrar aynı yerden kan verip iki katına çıkıyor mu kontrol et istersen 😊 11-12 gün sonra anca kese görünür erken öğrenmişsin 😅
Evet çok çok erken sanırım bide ben regly tarihimi yanlış bakmışım normalde bugün doktorum ,26 haziran olman lazımdı dedi baya erken öğrenmiş oldum dimi ellerim titriyor teşekkür ederim valla destek oldunuz Allah razı olsun

Merhaba bu ay bende ovitrelle yaptırdım bugün 6. Günüm Herhangi kasık ağrısı ya da başka belirtim yok olumsuz mu olur sizce . Siz neler yaşanmıştıniz

Evet çok çok erken sanırım bide ben regly tarihimi yanlış bakmışım normalde bugün doktorum ,26 haziran olman lazımdı dedi baya erken öğrenmiş oldum dimi ellerim titriyor teşekkür ederim valla destek oldunuz Allah razı olsun
Ne demek sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah çok sevindim 🤲🏻💙

Doktor içerde kalan kanlardır dedi ama bana pek öyle gelmiyor progestan kullanıyorum inşallah bebişlerde bir sıkıntı yoktur 🙁 kaç fostimon kullanmıştın 4 müydü benim 3 tanede hiçbir şey yoktu 4 tane daha kullandım bir anda büyümüştü ama senin kaç mm’de kaldılar kuzum?
Var mı canım bir gelişme sende? Ailemin yanına geldim Çanakkale ye, unutmuşum siteye girmeyi 😄
7 mm civarında kaldı canım. Bıraktım direk tedaviyi. Önümüzdeki ay olacak inşallah, inanıyorum 🥰🥰🥰

X