Pko lular toplaşın 🖐️

İnşallah güzel sonuçlar alırsın canım bende hamileyim şöyle oldu anlatim adetimden 1 buçuk ay geçmişti karnım o kadar şiştiki çok rahatsız ediyordu doktora gittim adet söktürücü almak için doktor da bana 19 mm yumurtan var bi kaç güne yumurtlaman olur bebek istiyorsan değerlendir dedi ilk gebeliğim tedaviyle olunca olmaz zaten bi deneyimlim dedik 3 gün sonra ilişki olmuştu ve o ay hamile kaldım adet düzensiz olunca yumurtama gününü bilmiyorsun işte sıkıntı orda oluyor birde kilon varsa vermeye çalış adetin yavaş yavaş düzene girer inşallah sonrasında 🩷
Nasip olunca bi şeyler vesile oluyor ya. Hayırlı oldun gebeliğiniz :nazar:

Kızlarrr kızlaaarrrr merhaba polikistik over sendromu olanlar toplaşsın ilk gebeliğin femera ile yumurta takibi ile oldu 2. Bebeğimi düşünüyorum tekrar aynı tedaviyi kullanıcam sanırım doktora gidip pko olup 2. Bebeğine hamile kalmayı düşünen var mı acabaaa yada pko olup 2 bebeği olan 👶
Bende 2. Bebeği düşünüyorum. Çatlatma iğnesi ile hamile kalmıştım. Şu an nasıl adet düzenin.. hastaneye gittiniz mi

Ben de pkoyum yıllardır.
2ekimde adet oldum sonra 24 kasımda adet oldum 57gündür de adet olmuyorum.
Ara ara sancılanıyorum adet olacak gibi ama olmuyorum. Ara ara test yaptım negatif en son 1 hafta önce yaptım yine negatif bakalım ne olacak ya
Bende de aynı sorun var 3 Ekim ve 30 kasımda oldum. Hala bekliyorum

Bende 2. Bebeği düşünüyorum. Çatlatma iğnesi ile hamile kalmıştım. Şu an nasıl adet düzenin.. hastaneye gittiniz mi
Kendiliğinden gebe kaldım canım şuan 6+3 🤍 aklımdaydı doktora gittim tedaviye başlamak için bana 19 mm yumurtan var bunu değerlendir olmazsa hasta olduğunda gelirsin demişti nasip işte 🤍 adetim 1 buçuk ay geçmişti ben adet söktürücü alırım dedim ama yumurtlamam daha olmamış bile iyi denk geldi hep düzensiz benim adetlerim canım 2 3 ay da bir hiç kestiremiyorum

Kendiliğinden gebe kaldım canım şuan 6+3 🤍 aklımdaydı doktora gittim tedaviye başlamak için bana 19 mm yumurtan var bunu değerlendir olmazsa hasta olduğunda gelirsin demişti nasip işte 🤍 adetim 1 buçuk ay geçmişti ben adet söktürücü alırım dedim ama yumurtlamam daha olmamış bile iyi denk geldi hep düzensiz benim adetlerim canım 2 3 ay da bir hiç kestiremiyorum
Çok sevindim 🧿 sağlıkla gelsin inşallah.. ilk çocuğunuz kaç yaşında şu anda. Biz daha yeni başladık bakalım nasip. Biraz denedikten sonra gideceğim hastaneye

Çok sevindim 🧿 sağlıkla gelsin inşallah.. ilk çocuğunuz kaç yaşında şu anda. Biz daha yeni başladık bakalım nasip. Biraz denedikten sonra gideceğim hastaneye
Önemli olan yumurtlama gününü denek getirmek sanırım adet düzensiz olunca sıkıntı oluyor Nisan da 2 yaşında olcak 2 buçuk yaşında abla olcak 🤍

Evet bende en son 3 Ekim ve 30 kasımda oldum. Şu an bekliyorum. Adet düzensiz olunca denk getirmek zor oluyor. İlk gebeliğimi çatlatma iğnesi ile olmuştum. Benimde oğlum 14 aylık şu anda bakalım hayırlısı sizin iyi denk gelmiş

Evet bende en son 3 Ekim ve 30 kasımda oldum. Şu an bekliyorum. Adet düzensiz olunca denk getirmek zor oluyor. İlk gebeliğimi çatlatma iğnesi ile olmuştum. Benimde oğlum 14 aylık şu anda bakalım hayırlısı sizin iyi denk gelmiş
Hakkımızda hayırlısı olsun umarım sizde yakın zamanda güzel haber alırsınız

X