Pko olup Femara ile gebe kalanlar

Bu ay femara denemistik canım günde iki kez adetin 4. Gunu baslamistik hersey guzel ilerledi sagli sollu birer adet yumurtam olgunlastı kendiligindende catladi ama tutmadi bu ay tekrar gittm doktora tekrar kullanmaya basliyoruz bakalimmm nasip neler olucak gorecegiz ins hayırlı sonuclar aliriz 🤲🌟
Merhaba yumurtlama belirtileriniz nelerdi acaba hafif batmalar oluyormuydu birde bel ağrınız

Merhaba yumurtlama belirtileriniz nelerdi acaba hafif batmalar oluyormuydu birde bel ağrınız
Canım bel agrisi hafif batmalarim oldu catlama günüde cok agrim oldu adet agrisindan fazlaydı hatta doktora dedim cok iyi iste kesin catladigini belirtir o dedi o şekilde 🤦🏼‍♀️

Arkadaşlar Merhaba,

Bugün Femaraya başladım adetimin 5.günü ve pkoluyum. Siz değerli anne adaylarından Femara kullananların yorumlarını alabilir miyim? Birde çoğul gebelik olabilir diyorlar Femara ile açıkcası cevaplarınız benim için çok değerli. :dua:

Kaçıncı kullanımda hamile kaldınız.?
Birde ekstra bişey kullandınız mı?
Yumurtalarınız kaç cm gelişmişti?
Çoğul gebelik oluştu mu?

Bu süreci yaşayanların birebir ağzından duymak isterim bunları.
Şimdiden teşekkürler. :)
Merhaba newmoon10 newmoon10 , umarım tedavin mutlulukla sonuçlanmıştır. Benimle tecrübelerüni paylaşabilir misin?

Merhaba newmoon10 newmoon10 , umarım tedavin mutlulukla sonuçlanmıştır. Benimle tecrübelerüni paylaşabilir misin?
Merhaba canım maalesef 2 defa femara denedim ikiside tutmadı. Ama bende pko var ve insülin direncim yüksek bu yüzden olmadığını düşünüyorum. Şimdi klomen kullanmaya başladım bakalım nasip.

İnşallah bu denemede başarılı olursun, Bende de hipoglisemi ve pcos var, ilk femara tabletini bitirdim ama ağrılarım çok şiddetli sizde de öyle miydi?

Merhaba canım maalesef 2 defa femara denedim ikiside tutmadı. Ama bende pko var ve insülin direncim yüksek bu yüzden olmadığını düşünüyorum. Şimdi klomen kullanmaya başladım bakalım nasip.
Ben de letu denedim ilk ayım sadece 10mm olmuş dr çok zor dedi pazartesi günü tekrar gideceğim bakalım ne diyecek. Hsg çektirdiniz mi

X