Yumurta toplama

Arkadaşlar nereye yazacağımı bilemedim opu sonrası ilk regl kaç gün sürdü benim
Normalde 7. Gün siyah lekeler gelip tamamen biterdi ama şimdi 7. Gün hala damla
Şeklinde kanama oluyo normal mi acaba ? Bakalim yarına geçecek mi hiç uzamaz reglim de çok düzenliydi evhamlandim şimdi.

Şeklinde kanama oluyo normal mi acaba ? Bakalim yarına geçecek mi hiç uzamaz reglim de çok düzenliydi evhamlandim şimdi.
Evet kanama arada oluyor,ikinci adetiniz de büyük ihtimalle gecikecek telaş etmeyin

Benim 22.05.2023 pazartesi opu oldu, cumartesi günü 11 embriyo donduruldu, pazartesi günü ise 4 tane daha donduruldu temmuz 10 u gibi transfer olacağım gibi şu an doktor transfer için henüz uygun olmadığımı söyledi.

Ben de toplamadan sonrası çok ağır geçti çünkü ohss oldum ama yanımda olanlar çok rahat olduklarını söylediler. Bir tek ben ağır atlattım 7 8 gün karnım şiş ve ağrılı geçti 2 gün ise bel ağrısı çektim çok.

Ben toplamadan sonra 5 gün erken adet oldum 6 gün sürdü reglim.

Opudan çktm 8 yumurta vardı 4 tane dolu çıktı çok moralim bozuk
Neden moralini bozuyorsun arkadaşımın 3 yumurta toplandı 1 i boş 2 si döllendi ve oluşan 2 embriyo kaliteleri düşük olmalarına rağmen ikisi de tuttu. İkizlere hamile şu an. Sağlıklı beslenmen ve stresten uzak olman gerekiyor.moralini hiç bozmana gerek yok

Sıvı birikmesi

ihmal etmeyin sakın ya çokkk zor bende yaşadım biliyorum ama bu doktorum opu fan sonra cetrotide kullandırıyor o ohhs yi engelliyor siz kullanmadınız mı
Kızlar selam mesajlarınızı okudum bende Mayıs da tüp bebek tedavisi oldum ve 20 yumurtam toplandı şu an da hamileyim ama ohss de oldum siz nasıl kurtuldunuz. Ben çok zorlanıyorum hafif ohss denildi ama bana çok ağır geliyor dediğiniz gibi karnım sis patlayacak gibiyim kesik kesik oksuruyuorum yatınca bide bel ağrısı sırt ağrısı çok yaşıyorum. Bol su ve protein yemekten gına geldi 8 gün oldu tam.

Kızlar selam mesajlarınızı okudum bende Mayıs da tüp bebek tedavisi oldum ve 20 yumurtam toplandı şu an da hamileyim ama ohss de oldum siz nasıl kurtuldunuz. Ben çok zorlanıyorum hafif ohss denildi ama bana çok ağır geliyor dediğiniz gibi karnım sis patlayacak gibiyim kesik kesik oksuruyuorum yatınca bide bel ağrısı sırt ağrısı çok yaşıyorum. Bol su ve protein yemekten gına geldi 8 gün oldu tam.
Doktora gittiniz mi ihmal etmeyin

Gittim tabi doktorumla iletişim halindeyim, karından sıvı çekmek istemiyorum dedi. Bol su protein al nefes sıkışması yaşarsan tekrar yaz dedi.nefes sikismam yok ama bel ağrısı ve karın şişliğim çok siz nasıl atlattiniz
Ben hiç bilmiyordum doktorum da anlamadı evde geçirdim nerdeyse ölecektim sonradan öğrendim ki çok riskli bir durummuş Allah kimseye yaşatmasın

Benim 8. Günden sonra azaldı şişliğim ve ağrılarım 10. Gün de tamamen bitti denecek kadar iyiydim. Sabah akşam endol fitil kullanıyordum ve kan sulandırıcı oksapar kullanıyordum. Ama doktorum şişliğin inmesi için endolu muhakkak kullan diyordu.

O kadar iyi anlıyorum ki seni gece uyumak istiyorum düz yatamıyorum yan yatamıyorum, öksürünce Canım acıyordu, derin nefes alamıyordum,esmerken bile kesintili esniyordum:) korkunç bir 10 gün dü benim için

O kadar iyi anlıyorum ki seni gece uyumak istiyorum düz yatamıyorum yan yatamıyorum, öksürünce Canım acıyordu, derin nefes alamıyordum,esmerken bile kesintili esniyordum:) korkunç bir 10 gün dü benim için
Peki siz de gebelik var mıydı bende var ve daha uzun sürecek deniyo ağrı kesicilerle duruyorum şu anda zar zor😓

Bende de gebelik oluştuktan sonra Ohss meydana geldi. Şu an WC ye girmeye korkuyorum, gaz çıkarmaya korkuyorum, öksürüp hapşıramıyorum. Allah kimseye yaşatmasın çok ağrılı geçiyor

X