Pko ve ovulasyon testi

Canım pko ya çözümü ben inofolic le buldum şuan ikinci gebeligim ikisi de inofolic le oldu doğumdan sonra adetlerim.düzene girdi ama benim anladığım yumurtlama olsa da kaliteli olmuyo bizim ama bu inofolic de kaliteli olmasına yardımcın oluyo.
Anladım bilgilendirdigin için teşekkürler

bayağı geç gördüm ama inşallah gebesindir ben kullandığım ay gebe kaldım hap olanını.

gecen ay gebe oldugumu ogrendıkten bır hafta sonra malesef kımyasalla sonuclandı.. tekrardan deneyebırsınız dedı doktorum.. hayırlısı ınsallah

gecen ay gebe oldugumu ogrendıkten bır hafta sonra malesef kımyasalla sonuclandı.. tekrardan deneyebırsınız dedı doktorum.. hayırlısı ınsallah
Hayırlısı olsun benim de iki defa başıma geldi ama şimdi kucağımda yavrum Rabbim sağlıklı güzel evlatlar nasip etsin insallah

Canım pko ya çözümü ben inofolic le buldum şuan ikinci gebeligim ikisi de inofolic le oldu doğumdan sonra adetlerim.düzene girdi ama benim anladığım yumurtlama olsa da kaliteli olmuyo bizim ama bu inofolic de kaliteli olmasına yardımcın oluyo.
gunde kaç tane alıyordunuz hapı.. benım doktorum 1 tane dedi ama burada gordugum 2 kere içen çok aklım karıstı.

X