pko

Ayladya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2017
36
19
25
merhabalar bende kendimi bildim bileli 3 yıldır pko luyum artık şu son dönemde canıma tak etti ve psikolojikman çok yıpranmaya başladım niye gününde olmuyorum diye ilaç kullanmadan bıraksanız bir sene bile olmam ben 18 yaşındayım hemşire mezunuyum ama işte kendi söküğünü dikemiyor 3 yıldır duphaston kullanıyorum ama hiç bir düzelme olmuyor artık en son gittigimde doktorum duphaston luk aşamayı sen geçmişsin doğum kontrol başlayalım dedi bugun sonucum çıkacak yasmin vericek büyük ihtimalle sizce iyi gelir mi kilo gibi bir sorunumda yok aslında bazı arkasdaşlar glifor ilacınında çok iyi olduğunu söyledi ama ben şekerle iligili bir şeyimin olduğunu düşünmüyorum çalışıtım poliklinkteki doktorda doğum kontrol tavsiye ediyor uzun süreli de bir ilişkim var ileri dönemlerde bebek sahibi kalamassam diye de korkuyorum ama sözlüm allaha şükür hep yanımda canını sıkma bir yolunu buluruz ben senın yanındayım diyor askerde olmasına rağmen benim ona destek vereceğim yerde o bana destek oluyor sağolsun

X