PKO'yu yenmek isteyenler buyrun içeriye!

İnsülin direncininiz kaç cikmisti acaba
14 tu endokrin doktoru yasayan ölü oldugumu soylemisti ama bana gore her sey normaldi cunku kime sorsam herkes yorgun herkes bitkin herkes uyumak istiyordu ben de normal saniyordum cok uzun saatlerde calistigim icin de yorgunluk felan normal saniyordum taki ilaci kullanana kadar glifor hayatima renk katti desem yeridir.kullandim ilk gun ise yurume gittim 3.5 km 1.5 ayda dedim ki resmen oluymusum icime nese geldi koltuktan mutfaga cay almaya yemin ediyorum zoraki gidiyordum simdi oturamiyorum bile enerji tavan😄

kilo verememek insulinle yakuından ilişkili ve ben çok araştıran bi insanım 4 senede edindiğim bilgi şu ki bunu bana bi dr demişti benim insulin direncim hep normal çıkardı ama kadın doğumcu kanda çıkmasada pko olanlarda var direnç demişti lh fsh dengesizliğinden dolayı yanii kanda çıkmadı yoktur diye bişey yokmuş napcaz toparlancaz aklımızı başımıza alıp kafa tutcaz bu belaya :KK5:
3 sene gittigim hic bir kadin dogum bana insulin direnci var demedi.Endokrinci dedi ki pkonun tedavisini yanlis biliyorlar kadin dogum degil demisti bence de kadin dogum anlamiyor.ve tek cagresi endokrin bu isin uzmani

3 sene gittigim hic bir kadin dogum bana insulin direnci var demedi.Endokrinci dedi ki pkonun tedavisini yanlis biliyorlar kadin dogum degil demisti bence de kadin dogum anlamiyor.ve tek cagresi endokrin bu isin uzmani
o zaman sana şunu diyeyim bi tek o kadın doğumcu dedi ama ünvanıda endoktrinsel bişeydi yani dalları oluyo ya adam onunla doç. olmuş yani gidilen op. filan değil diğerleri bana bunu dememişti hocam dedim kanda çıkmıyo ama kilo veremiyorum dediğimde demişti bana bunu ve ben sonrasında endoktrinede gittim dr un doğru söylemiş dedi pkoysan sana tahlile bile ggerek yok hayat tarzın olacak diyet ve spor ömür boyuda yapmak zorundasın demişti

Benim bir de soyle bir sikintim vardi benim ki bu anne karnindan gelen bir sey sen de demisti dua et kilon 60 bile olsa cok iyi ve troidlerine zarar vermemis yani yolun basindasin aslinda demisti sanslisin demisti diger degerlinde sikinti yok demistim.Cok sukur bu arada bitkisel olarak ta sogan kurunden cok memnun kalmistim adetlerimi duzenlemisti ama yapmadigim ayda yine duzensizlesiyoruldu yinede rahatlatiyordu

Evet canım okudum inositol yok maalesef 😑

Ya yurt dışında olup getirebilecek herkeste anlaşmış gibi aynı anda dönmüş ülkeye :işsiz:
Eşimin kankası pilot ama oda şu ara ful hindistana falan gidiyor.
Avrupaya ayak bassa yardırıcam siparişleri ama şansıma işte :KK70:
Bana lazım olmadan öncede nev york senin Almanya benim geziyordu :halay:

Ben de sanirim yenenler arasindayim kilom yok ama insulin direncim cok asiri ykselti.Ben bitkisel herseyi kullanmama ragmen geciremedim.Endokrine gittim ilac kullandim ve surekli yurudum undan uzak durdum .suan.5.1 degerim ilaci birakttim hala yuruyorum cok sukur 2 aydir temiz .Birde ilac kullanmadan yurusem de bir turlu 1 kilo bile veremiyordum ilac sayesinde ve yuruyusle 60dan 53 r dustum

Benimde değerim 5.9 du sanırım en son.
Ama ben çok pis abur cubur tükettim o geçmişte.
Ona rağmen iyi çıktı ben daha yüksek olur diyordum.

Evet canım okudum inositol yok maalesef 😑
Ya yurt dışında olup getirebilecek herkeste anlaşmış gibi aynı anda dönmüş ülkeye :işsiz:
Eşimin kankası pilot ama oda şu ara ful hindistana falan gidiyor.
Avrupaya ayak bassa yardırıcam siparişleri ama şansıma işte :KK70:
Bana lazım olmadan öncede nev york senin Almanya benim geziyordu :halay:

Kızlar yazıyı henüz tam olarak okumadım ama inofolic içinde inositol var. İnositol içeren bi ilaç mı arıyorsunuz yoksa direk inositolun ilacı mı anlamadım 🤣

14 tu endokrin doktoru yasayan ölü oldugumu soylemisti ama bana gore her sey normaldi cunku kime sorsam herkes yorgun herkes bitkin herkes uyumak istiyordu ben de normal saniyordum cok uzun saatlerde calistigim icin de yorgunluk felan normal saniyordum taki ilaci kullanana kadar glifor hayatima renk katti desem yeridir.kullandim ilk gun ise yurume gittim 3.5 km 1.5 ayda dedim ki resmen oluymusum icime nese geldi koltuktan mutfaga cay almaya yemin ediyorum zoraki gidiyordum simdi oturamiyorum bile enerji tavan😄

Bende insülin direnci yok fakat pko var acaba bende glifor kullansam adetlerim düzene girer mi boyum 1.73 kilom 56

Kızlar yazıyı henüz tam olarak okumadım ama inofolic içinde inositol var. İnositol içeren bi ilaç mı arıyorsunuz yoksa direk inositolun ilacı mı anlamadım 🤣

Direk sadece inositol arıyorum canım. Folik asit kullanmak istemiyorum ben

Detokstan bildiriyorum.
Yerlerde sürünüyorum resmen :uykucu:
Ama hissettiğim resmen bağımlılık durumu.
Yani midemin kazındığını hissetmiyorum.
Ama bişeyler yemek istiyorum.

Bide 2 aydır adet olmuyorum ya şuan tatlı şeyler istiyor vücudum.
Onu nasıl engellerim bilmiyorum.
Adet olduğum zaman bu hissim kalmıyor.
Tatlı aramıyorum.

Benim bir de soyle bir sikintim vardi benim ki bu anne karnindan gelen bir sey sen de demisti dua et kilon 60 bile olsa cok iyi ve troidlerine zarar vermemis yani yolun basindasin aslinda demisti sanslisin demisti diger degerlinde sikinti yok demistim.Cok sukur bu arada bitkisel olarak ta sogan kurunden cok memnun kalmistim adetlerimi duzenlemisti ama yapmadigim ayda yine duzensizlesiyoruldu yinede rahatlatiyordu
Benim tum tahlillerim normal cikiyi troid ve turevleri sadece kiloluyken 14 cikiyo lh oda zayiflayinca 9a dustu ama sunu anladim onca kez tahlillerden dr lardan 2 kaybimdan anladigim yasadigim tecrubeden ne zaman spor yapsam kendimi cok iyi hissediyorum sogan suyunuda suan iciyorum ilk defa duzenli yapcam dun basladim bunada..

Detokstan bildiriyorum.
Yerlerde sürünüyorum resmen :uykucu:
Ama hissettiğim resmen bağımlılık durumu.
Yani midemin kazındığını hissetmiyorum.
Ama bişeyler yemek istiyorum.

Bide 2 aydır adet olmuyorum ya şuan tatlı şeyler istiyor vücudum.
Onu nasıl engellerim bilmiyorum.
Adet olduğum zaman bu hissim kalmıyor.
Tatlı aramıyorum.
Adet olamadigin icin o canim benim hurma yada kuru jncir ye kessin seni tatli krizini iyi bilirim

Hanimlar bu sogan suyunda sizinde akintiniz olmusmuydu biyle yogun sari gibi ama kokulu degil??

Hanimlar bu sogan suyunda sizinde akintiniz olmusmuydu biyle yogun sari gibi ama kokulu degil??

Kuzum soğan kürü yapmadım ama 10 gündür hergün 1 büyük soğanı az yağda soteleyip pulbiber sumakla yiyorum. Bide o zerdeçal karışımını yapıyorum. İlk 4 5 gün aşırı bir sarımsı akıntı oldu. Koku yok ama resmen iltihap aktı yani. Ara sıra geliyor yine

Detoksu mahvettim o kriz yüzünden.
Şuan çok vicdan azabı çekiyorum :KK43:
Canimm bide snaa tavsiyem oyle tatli bisey yiyceksen ya yogurt ye yede ayran ic yaninda direk kana seker olarak karismaz aklinda bulunsun bana bi diyetisten demisti.akinti olayi kafami karistirdi yarin bi dr gidip daniscam enfeksiyon filan olur diye korkuyom kurtajdan dolayi

X