PKO'yu yenmek isteyenler buyrun içeriye!

Soğan kürünü bilmem ancak sağlıklı beslenmeden ayrı folik asit, b vitamini kullanıp geceleri yatmadan bir bardak suyla bir çay kaşığı çörek otunu hafif çiğneyip yuttuğum ay hamile kaldım.

Peki reglde kaçıncı gün başladınız

Kızlar birsey soracağım. Yaklaşık 3 sene önce progestana başladım ve duzenli kullaniyorum. Evlendikten sonra ağizdan aldığım progestan ı vajinal olarak almaya başladım. Kilo fazlam var kilo vermeye çalışıyorum kilo verdikten sonra da çocuk denemelerine başlamak istiyorum. Soğan kürünü herkes çok övüyor acaba progestan kullanirken alsam birşey olur mu var mı aranızda ilaç kullandığı halde soğan kürünü yapan?

Kızlar merhaba bende de pcos var geçen sene adetim düzensiz oluyordu ama bu sene düzenli sorun yok elhamdülillah hormon sonucladımda güzel cıktı 1 yıldır gebe kalamıyorum soğan kürü uygulamayı düsünüyorum sizinde fikirlerinizi almak istedim kürü uygulayıp hamile kalan varmı

Ben de pcos yanında prolaktin yuksekligi çıktı süt yapan şeyler tüketmek yok dedi doktorum ona rağmen ne yiyeceğimi bilmiyorum sanırım

Bana doktorum inofolic combi verdi onu kullanıyorum. Kilo veriyorum yavaş yavaş. Ama kafama magnezyum konusu takıldı? Magnezyum takviyesi kullanıp fayda gören var mı

Ben de pcos yanında prolaktin yuksekligi çıktı süt yapan şeyler tüketmek yok dedi doktorum ona rağmen ne yiyeceğimi bilmiyorum sanırım
Bendede prolaktin yüksek çıktı 30,22 nl/ml benimki öyle bir uyarı yapmadı acaba sizin kaç çıkmıştı

Merhaba kilomuz dahi aynı hamile kalabildiniz mi süreciniz nasıl ilerledi

Canım tüm mesajlarımı geçmişten bu güne okudum tebrik ederim gerçek bir savaşçı gibi savaşmışsın vazgeçmemişsin ve sonunda yavruna kavuşmuşsun maşallah
buradaki paylaşımlarınla pko olan bizler için de tane tane açıklamışsın her şeyi hepsini inan nefessiz okudum kaç gündür sayfanda dolaşıyorum.. keşke yine burada olsan ve bize fikir versen destek olsan tatlı sözlerinle ilaç olsan… yavrun nasıl sen nasılsın inşallah çok iyisinizdir ben de pkoyum zayıfım ama dikkat etmem gerekiyor bence… şimdi diyete başladım aslında inofolic combi omega3 ve dvitamini günlük kullanıyordum şimdi melatonin aldım keten tohumu yağı da aldım. Bugünden itibaren kullanacağım. İnşallah senin vesilenle benim de mucizem gelir sana da dua ederim. Uzun zamandır girmemişsin.Görsen de görmesen de yazmak istedim hayırlı kandiller diliyorum

Soğan kürünü bilmem ancak sağlıklı beslenmeden ayrı folik asit, b vitamini kullanıp geceleri yatmadan bir bardak suyla bir çay kaşığı çörek otunu hafif çiğneyip yuttuğum ay hamile kaldım.
Foliborn myforce kullanın 2 ay veriyorum sonra pcos son
merhaba berna myforce foliborn aldım ilk defa bugün kullandım polikistik overim mevcut hamile kaldın mı veya etrafında onunla hamile kalan varmı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…