PKO'yu yenmek isteyenler buyrun içeriye!

Smile_s

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2012
2.744
3.019
Pko olup kahverengi regl sorunu yasayan arkadaslarim lutfen immunat markasinin hayit biberiye civanpercemi sivi ekstratini kullanin.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-10-2021

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 5 gün kaldı.

Doğum sürecinde bebeğinizin başı şekillenmiş ve uzamış ise endişelenmenize gerek yoktur. Doğumdan bir kaç gün sonra normal yuvarlak şekline kavuşacaktır. Şekillenme bir güvenlik önlemidir. Doğum sırasında, kasılmalar ve annenin leğen kemiği, bebeğinizin başına zarar vermemesi için kafatası kemikleri dikkatlice birbiri üstüne kayar ve bebeğin kafatasının çapını azaltır ve böylece bebeğin beyninin zarar görmesi önlenir. Bu günlerde ani enerji patlamaları yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Etlibamya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2020
1.829
4.497
27
Ben senelerdir pco hastasiyim ve tedavisi yok denilmisti.Bekarligimda 16 yasimda ogrendim 7 senedir bu hastaliklayim hic dert etmezdim cocuk dusundugum siralarda onume engel gibi cikti anne olamadim subat ayinda ilac tedavimiz bitti asilamaya gecicektik corona sebebiyle 3 ara verdik.Doktorum sayesinde adetlerim duzene bindi ilacsiz adet olamazken bu 5 aydir ilacsiz adet goruyorum su son 3 aydir ozellikle gunum hic sasmiyor.Carsamba gunu rahim filmi icin gittik asilamaya baslicaktik rahim filmi temiz ama bunun yani sira doktorum mucizelik birsey daha soylicem dedi ve kistlerimin olmadigini soyledi saglikli bir kadin anatomisinden farkin yok asilama istemiyorum dedi cunku yumurtaliklar daha 9.gunde 18 mm boyutunda 4 yumurtan var dedi bu 2 3 ay icinde pozitif sonuc aliriz dedi 🤲🤲
İzlediğiniz yolu bizimle de paylaşın lütfen
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-05-2022

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 200 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni artık doğum anındaki yapısını aldı ancak henüz daha küçük. Nadir istisnalar dışında bebeğinizin harektlerini hisetmeye başlamamış olmalısınız. Bebeğinizin yeni oluşan kasları henüz çok zayıf ve rahmim zorlukla genişledi. Bebeğinizin yeri hala kalça çerçeveniz içinde. Bebeğinizin bağırsakları gelişiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Esramt

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2020
153
78
28
Kızlar 2 yıldır bebeğim olmuyor yaklaşık 6 ay önce yaptırdığım testler normaldi ama bebeğimiz olmadı. Şimdi adetin 3.günü test verdim lh fsh nin neredeyse 3 katı yüksek çıktı. Doktor asistanına sağ over polikistik dedi sonra beni inferliteye yönlendirdi. Orada da doktor yoktu asistan amh testi ve eşimin sperm testini istedi bun testler olmadığı için bidaki adetin 3.günü testlerini yaptır gel aşılamaya bakalım dedi. Ben anlamadım beni aydınlatır mısınız rica etsem?