Vücut Kremleri Planta Pura activa brun leke ve izlere karşı etkili krem

Vücut kremleri, losyonlar

kyfliii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
94
0
bu kremi bacakları için kullanan varmı kızlar ?
yaz aylarında sinek ısırmasından dolayı bacaklarımı çok kaşıyorum sonrasında yara olup kabuk bağlıo ve izi kalıo çok düzgün bacaklarım var ama leke izleriyle dolu kullanan veya duyan varsa yardımcı olursa çok sevinirim acilen alıp kullanıcam :S yada başka krem tavsiyesi olan ? eyvahedigeldismile bilmiyorumkismile

Bu kremi 1 aydan fazla bir zamandır kullanıyorum, maalesef denildiği gibi etkisi yok.Yüzümde bir iki tane akne lekesi ve küçük bir tırnak izi var.Büyük bir hevesle aldım ve kullandım,ne yazık ki sonuç hayal kırıklığı.Kremi bitinceye kadar kullanacağım,etkisi olursa yazarım ama hiç zannetmiyorum.

merhaba arkadaşlar
5 aylık hamileyim yüzümde ciddi anlamda koyu renli lekeler oluşunca doğal içerikli leke giderici ürün arayışına girdim.. planta pura activa brunun doğal içerikli olduğunu görünce hemen sipariş ettim yaklaşık 15 gündür kullanıyorum ve lekelerimde ciddi manada açılmalar olmaya başladı.. ben üründen memnununm ilerleyen dönemlerde yorumlarımı yazmaya devam etcem... sevvgiler:KK62:

bunu ilk defa duyuyorum. kendim la sante anemon kremi kullanıyorum . memnunum ama bir de bunu denemek istiyorum.

''http://www.cilthekimi.com/sorusor/showthread.php?t=19229''linki tıklayın cevabı orada bulursunuz kızlar.:44::KK54: